היצרנית הקוריאנית הודיעה על למספר טאבלטים חדשים הצפויים להיחשף בקרוב. LG תרחיב את סדרת ה-G Pad. בעוד שלושה דגמים נוספים: 7 אינץ’, 8 אינץ’ ו-10.1 אינץ’.

בחברה לא נידבו מידע רב, ולמעשה המפרט עוד כמעט שאינו ידוע, אך בהודעה ששיחררה נאמר: G Pad 7.0: ”עוצב לשימוש ביד אחת והוא הטאבלט הקטן ביותר של LG המשלב הנאה וניידות”. G Pad 8.0: “מספק מסך של 8 אינץ’, טאבלט האמצע של LG המציע חווית מולטימדיה ויכולת ניהול משימות במקביל”. G Pad 10.1: “עם התצוגה הגדולה ביותר, טאבלט ה-10.1 אינץ’ מספר שעות רבות של בידור והנאה”.

כפי שהיא מרמזת, הטאבלטים החדשים יתאימו למגוון של משתמשים וברמות מחירים שונות, ונראה כי דגם ה-7 אינץ’ יהיה הזול ביותר בחבורה. הטאבלטים יגיעו עם יכולת ה-Knock Code לפתיחת המסך בהקשה לפי תבנית וכן יישום ה-QPair המאפשר לחבר את הטאבלט למכשיר סמארטפון ולהציג את ההתראות שבמכשיר ישירות גם בטאבלט.

כזכור, LG השיקה בסוף 2013 את ה-G Pad 8.3 [ביקורת] אשר הציג תג מחיר נמוך ($349.99) ונמכר ישירות גם בחנות ה-Google Play ונחשב לאחד הטאבלטים המוצלחים שלה. את הפרטים המלאים נקבל עוד השבוע בהכרזה הרשמית, אף לפני האירוע שהיא תקיים ב-27 לחודש.