קבוצת ח.י., יבואנית המותג LG בישראל, משיקה מסך 4K ULTRA HD בגודל "55 במחיר פורץ דרך של 16,990 ₪ בלבד. המסך מדגם LA965Y מושק בארץ לראשונה, במחיר הנמוך בכ- 30% ממחירים של מסכי 4K אחרים שנמכרים בארץ והוא משקף את המחיר הנמוך ביותר בקטגורית מסכי ה- 4K ULTRA HD בקרב מתחרותיה המובילות. תוקף מחיר ההשקה הוא עד לתאריך 20.3.14 או עד גמר המלאי ובכפוף לתקנון החברה.

הטלוויזיה מסדרות ה- Ultra HD של LG, משלבת איכות תמונה מתקדמת ברזולוציית מסך גבוהה במיוחד ועיצוב מודרני יחד עם טכנולוגיית  Smart ו- CINEMA 3D, אשר יוצרים חוויית צפייה מושלמת. ריבוי הפרטים וחדות התמונה, מאפשרים ליהנות מצפייה גם ממרחק קרוב. התמונה מתקבלת באמצעות 8.3 מיליון פיקסלים לרזולוציית מסך הגבוהה פי 4 ממסך FULL HD רגיל ובאמצעות פאנל IPS המאפשר זווית צפייה רחבה וצבעים אמיתיים כמו במציאות. בנוסף, המסך כולל מעבד Tru-Ultra HD ייחודי, המבצע שדרוג (Up scale) והתאמת כל תוכן למסך ברזולוציית UHD.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.