לנובו (HKSE: 992) (ADR: LNVGY)  הכריזה על ThinkPad X1 Carbon Touch, מחשב בעל מסך מגע המותאם  בצורה מלאה לחלונות 8, ומוסיף את חוויית המגע למחשב הנייד העסקי המוביל בתעשייה. מחשבי ה- X1 Carbon וה- X1 Carbon Touch בנויים מסיבי פחמן ומספקים קשיחות יוצאת דופן , ובעלי רמות גבוהות של ביצועים. ה- X1 Carbon Touch החדש סולל את הדרך למשתמשים ניידים הדורשים את רמת הניידות הגבוהה ביותר לצד מאפייני פנאי איכותיים, ואשר מחפשים לחוות גם את קלות השימוש של מסך המגע.

"לשלב את השליטה באמצעות מגע במחשב ה- ThinkPad הטוב ביותר שיוצר אי פעם, הוא חלק מההתפתחות הטבעית של היצע המחשבים שלנו, ומהווה צעד גדול לקראת הגשמת ההבטחה שלנו –  להצעיד את המחשבים לעידן ה- PC+", אמר פיטר הורטנסיוס, נשיא קבוצת מוצרים בלנובו. "אנו מתרגשים מהיכולת שלנו להציע ללקוחותינו את החוויה הטובה ביותר באולטרה-בוק עסקי קל ודק.  ה- X1 Carbon Touch הוא האולטרה-בוק המוביל בתעשייה"

X1 Carbon Touch – מחשב המגע בגודל 14 אינץ' הקל בעולם

מצויד במארז  בעובי של 20.8 מ"מ בלבד ובמשקל של כ-1.4  ק"ג, ה- ThinkPad X1 Carbon Touch מורכב מסיבי פחמן המספקים עמידות ואורך חיים מעל ומעבר לחומרים הרגילים מהם מורכבים מחשבים ניידים. ניתן לעבוד על המחשב עם 10 אצבעות, על גבי מסך 14 אינץ' HD+, ולהעשיר את חוויית השימוש בחלונות 8 באמצעות משטח מגע גדול.

מאחורי העיצוב הדק והקל מסתיר ה- X1 Carbon Touch עוצמה מתפרצת. החל ממעבדי ה- Core i5 או Core i7 של אינטל ועד למערכת ה- Dolby Home Theater v4. זהו גם אולטרה-בוק המאושר לעבודה באופן רשמי עם Microsoft Lync, כשבאמצעות  מצלמת HD בעלת זיהוי פנים ומערך כפול של מיקרופונים, הוא מבטיח איכות גבוהה של וידאו וקול ללא צורך באביזרי USB.

עבור משתמשים עסקיים, מספק ה- X1 Carbon Touch שקט נפשי בכל מצב, עם כלי ניהול ואבטחה הטובים מסוגם, כולל vPro, קורא טביעת אצבע, מודול Trusted Platform והצפנת BIOS. טכנולוגיית הטעינה המהירה של לנובו מספקת את זמני הטעינה המהירים בתעשייה, לצד חיי סוללה של 6 שעות וקישוריות 3G המבטיחה עבודה יעילה בכל זמן ומקום.

זמינות ומחירים

ה- X1 Carbon Touchיהיה זמין החל מחודש ינואר במחיר החל מ- 11,999 ש"ח כולל מע"מ.