CES 2014: לנובו, מציגה בתערוכת האלקטרוניקה בלאס וגאס תוספות חדשות לקו המוצרים מרובי המצבים שלה. ה- MIIX 2, מחשב נייד עם מסך נתיק בעל שלושה מצבים; ה- YOGA 2, מחשב נייד חכם המשנה צורה ל-4 מצבים ייחודיים, ודגמי המשך לקו שני המצבים, Flex 14D ו- Flex 15D.


גרסאות ה- 10 אינץ' וה- 11 אינץ' של ה- MIIX 2 מושכות תשומת לב בזכות עיצוב ייחודי ומסך נתיק, שמציע עבודה בתצורת מחשב נייד, תצוגה (stand mode) וטאבלט. ה- YOGA 2 לוקח צעד קדימה את המוניטין של ה- YOGA המקורי שהתבסס על יכולות סיבוב והיפוך ב- 360 מעלות, ומוסיף לו מאפיינים מתקדמים יותר בטווח מחירי ביניים. בהתבסס על המחשבים מרובי המצבים המקוריים של קו ה-Flex, מספקים ה- Flex 14D ו-15D Flex החדשים את אותן יכולות עבודה בתצורת מחשב נייד ותצוגה, אך כעת הם מגיעים עם מעבד מרובע ליבות AMD A6 וגרפיקה של AMD Radeon.

MIIX 2
מתוך הכרה בכך שעיצוב אחד אינו מתאים לכולם, ה- MIIX 2 מספק לאנשים דרכים שונות ליהנות מיתרונות המחשוב מרובה המצבים, בזכות עיצוב נתיק ייחודי. ה- MIIX 2 מספק למשתמשים את החופש להשתמש רק בטאבלט כאשר הם בתנועה, ובעת הצורך להתחבר חזרה לבסיס המחשב כדי לקבל חוויית מחשב אישי מלאה עם חלונות 8.1. במצב זה של מחשב נייד, המשתמשים נהנים משילוב של מסך עם מקלדת מלאה. לאחר מכן הם יכולים לסובב בקלות את הטאבלט ב- 180 מעלות, להכניס אותו לתוך בסיס המקלדת, ולקבל את מצב התצוגה, לצפיה בסרטים או בתמונות.

אולטרה ניידות ב- 10 אינץ'
עם גודל שמתאים לניידות, ה- MIIX 2 בגודל 10 אינץ' מציג מאפיינים לניידות מירבית, הארוזים בעובי של 0.36 אינץ' בלבד ומשקל של 0.6 קילוגרם. המכשיר מתבסס על מעבד 64 ביט מרובע ליבות Intel Atom ומריץ חלונות בגרסה 8.1.
הוא מציע למשתמשים שילוב אידיאלי בין ניידות לבין מאפייני פנאי ובידור, עם מסך מגע ל- 10 אצבעות ברזולוציה של FHD 1920X1200, קישוריות WiFi ואופציה ל- 3G, מערכת סראונד JBL לאודיו עשיר ומקיף, ואחסון של עד 128 גיגה של eMMC, לצד כניסת מיקרו SD המאפשרת הוספה של עד 32 גיגה של מוזיקה, סרטים, תמונות ומידע נוסף. משתמשים יכולים ללכוד זכרונות בתנועה עם מצלמה קדמית של 720p ו- 2 מגה פיקסל, ומצלמה אחורית של 5 מגה פיקסל. הודות לסוללה שתשרת אותם לכל אורך יום העבודה, משתמשים יכולים לעבוד ולשחק זמן ארוך יותר.

11 אינץ' של מיקוד בביצועים
בעוד ה- MIIX בגודל 10 אינץ' תוכנן כדי לספק ניידות מירבית, דגם ה- 11 אינץ' מתמקד באספקת רמות ביצועים גבוהות, עם מעבדי i5 של אינטל מהדור הרביעי, אחסון נדיף של עד 256 גיגה, ומסך רחב זווית FHD 1920X1200 IPS. ה- MIIX בגודל 11 אינץ' מצויד גם בחלונות 8.1 ותמיכה במגע של 10 אצבעות, וכן קישוריות WiFi עם אופציה ל- 3G, רמקולים JBL, מצלמות קדמית ואחורית באיכות גבוהה, ואורך חיי סוללה לכל היום.

ה- MIIX 2 בצבעי כסף ואפור הופך את החיבור לרשת, אחסון והעברת תכנים, לקלים ופשוטים עם ממשק מיני HDMI להצגת תוכן על מסכים גדולים יותר, קורא כרטיסי SD, וממשקי מיקרו USB ומיקרו SD, יחד עם תמיכה ב- USB 2.0 במקלדת.

Lenovo_Yoga_2

YOGA 2 ו- Flex 14/15D מגיעים לקהל הרחב
YOGA, קו ניידי ה- convertible אשר קבעו את התבנית למחשבים מרובי מצבים, ממשיך להגדיר את המאפיינים הידידותיים ללקוח עם השקת ה- YOGA 2. המחשב מעניק למשתמשים מאפייני תוכנה חכמים לצד עיצוב מוביל, ובמחיר ביניים נגיש יותר. ה- YOGA 2 גם הופך לחכם יותר עם מבחר רחב יותר של אפליקציות ב-YOGA Picks, שירות ייחודי של לנובו, אשר ממליץ על אפליקציות בהתאם למצב בו נמצא ה- YOGA 2. משתמשים ימשיכו ליהנות מהתצורות מהגוונות של המחשב – מחשב נייד, תצוגה, אוהל וטאבלט – אך מעתה במארז קטן יותר ותצורה מתקדמת.

מודל ה- 11 אינץ' מגיע בעובי של 1.7 ס"מ, משקל של 1.3 ק"ג, וכולל מעבד פנטיום של אינטל של עד ארבע ליבות. משתמשים יכולים לאחסן קבצים אישיים רבים, כולל תמונות, סרטים ומשחקים על גבי דיסק קשיח בנפח 500 גיגה ביט.

הדגם הגדול יותר, סוס עבודה בגודל 13 אינץ', מגיע בעובי 1.7 ס"מ, משקל של 1.6 ק"ג, ועם מעבד i5 של אינטל, מקלדת עם תאורה אחורית ומסך Full HD (1920X1080). הוא גם מציע אחסון נרחב עם דיסק קשיח HDD או SSHD של עד 500 גיגה ביט. עבור ה- YOGA 2, לנובו מציעה טווח של שירותים משולבים, כולל אחריות מורחבת, שדרוג אחריות, הגנה מפני נזק בתאונות ותמיכה טכנית פרימיום.

ה- Flex 14D וה- 15D החדשים מרחיבים אף יותר את קו המחשבים הניידים מרובי המצבים, כשהם מספקים ביצועים חזקים עם מעבד AMD A6 וגרפיקה של AMD Radeon. המחשבים החדשים מציעים למשתמש שימוש בשתי תצורות במכשיר אחד – מחשב נייד ותצוגה. הם משמשים כמחשבים ניידים בעלי ביצועים חזקים, ובעת הצורך, עם סיבוב של 180 מעלות למצב תצוגה, הם מספקים דרך מהנה לחוות מדיה עם אודיו Dolby Advanced Audio v2, וסוללה לכל היום.

"עם מכשירי ה- MIIX 2 הנתיקים, ומחשבי ה-YOGA 2 וה-Flex מרובי המצבים, משתמשים לא צריכים יותר לבחור בין מחשב נייד לטאבלט. הניידים מרובי המצבים מעניקים להם את הטוב שבשני העולמות, ומצבי עבודה חדשים הופכים את השימוש ואת הצפיה בתוכן הדיגיטלי לקלים יותר", אמר דיוויד רומן, סמנכ"ל שיווק בלנובו. "כעת ההחלטה היחידה שצריכים המשתמשים לבצע היא האם הם מעדיפים נייד שמתהפך ומתקפל או נייד שמתנתק".

הדור הבא של מוצרי ה-2 ב-1 מאפשר דרכי שימוש חדשות לחלוטין לצרכי תקשורת, שיתוף, עבודה או משחק", אמר נבין סנוי, סגן נשיא ומנכ"ל חטיבת המובייל באינטל. "עם מעבדי אינטל העוצמתיים, מוצרים כגון ה- MIIX 2 מספקים את האיזון הנכון בין חיי סוללה ארוכים וביצועים מדהימים ".

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.