מוטורולה (Motorola) הצליחה לזכות להיענות גבוהה לאתגר פיתוח מודלי הרחבה לסדרת Moto Z שלה, ה-Transform the Smartphone. למעלה מ-700 מפתחים שלחו הצעות ומותכם בחרה מוטרולה בפיינליסטים האחרונים שזכו בערכת פיתוח מלאה וכן בעמוד מימון המונים שעלה ל-Indiegogo.

12 הזוכים כבר קיבלו כל אחד מהם עמוד מימון המונים מלא המסביר את הקונספט למודול שהם פיתחו ובאתר הפרויקט ניתן למצוא מגוון גדול של פתרונות ורעיונות חדשניים. החל ממטען סולארי עליו כבר שמענו מוקדם יותר החודש, אוזניות המוחבאות בגוף המודול, ארנק דיגיטלי, ועד מודול לשימוש כווקי טוקי לשיחות מהירות המשלב טקסט ו-GPS.

המפתחים כבר קיבלו לידיהם את Moto Z כדי שיוכלו להמשיך ולפתח, ומלבד זאת מוטורולה תבחר עד 10 זוכים שיצטרפו להאקתון עם מפתחי החברה, יחד עם סיבוב בין בכירי מוטורולה כדי להציג להם את הרעיונות ולהמשיך לפתחם יחד. אם אחד מהם אף יצליח להרשים את הבכירים, הוא יוכל לקבל מימון של מיליון דולר לפיתוח מודול ה-Moto Mods על ידי חברת האם, לנובו (Lenovo).

ברוב הפרויקטים מדובר ברעיונות, קונספט, ולא באב טיפוס שכבר עובד, לכן המימון למפתחים חשוב עוד יותר. מוטורולה תכריז על הזוכים בחודש אפריל והמודולים, יושקו, אם בכלל, בהמשך השנה הנוכחית.