ב'לנובו' (Lenovo) מתכוונים להקל על המשתמשים להגר ל'ווינדוס 8' (Windows 8) ועל-פי העיתון הכלכלי בלומברג, לנובו תחזיר חלק מהשימושית של הכפתור הנוסטלגי בעזרת התוכנה Pokki של חברת SweetLabs.

אחת התלונות שמעלים משתמשים נגד 'ווינדוס 8' היא הסרת תפריט ה'התחל', בעוד מיקרוסופט צפוייה להחזיר את הכפתור בעדכון ל'ווינדוס 8.1' הרי שבנתיים ממלאים את הוואקום שמיקרוסופט יצרה מגוון פתרונות צד שלישי כמו Classic Start 8 ו-Pokki. ב'לנובו' בחרו באחרון על-מנת להקל על המשתמשים לקבל את הגרסה החדשה של חלונות ומעתה התוכנה תכלל בכל המחשבים האישיים תוצרת 'לנובו' המריצים את 'ווינדוס 8' המיועדים למדינות דוברות אנגלית.

אך לא כולם יחבבו את התוכנה החדשה שכוללת 'לנובו' על מחשביה, שכן מעבר לשימוש כתפריט התחל – אשר כולל קיצורי דרך לתוכנות שבשימוש תדיר וקישורים לתיקיות שימושיות כמו: המסמכים, המוזיקה והמחשב שלי, Pokki כולל בתוכנו גם פרסומות שמגיעות בדמות המלצות כ"יישומים פופלאריים" שניתן להתקין מהחנות המקוונת של SweetLabs, זאת בנוסף לעובדה כי מדובר בנופחה (Bloatware) מיותרת המותקנת מראש על המחשב.

האם הצעד של 'לנובו' אכן יקל על המשתמשים לאמץ את 'ווינדוס 8', לא בטוח. אך לפי מנכ"ל SweetLabs תחליף כפתור ההתחלה של החברה עשוי למצוא את עצמו מותקן מראש על מחשבים של יצרניות נוספות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.