לנובו (Lenovo) ניצלה את הבמה ב-CES 2017 גם כדי הכריז על עדכון של כל המכשירים שנכללים במשפחת מחשבי ה-ThinkPad X1, שנחשבת למשפחת המחשבים הכי יוקרתית מבין המשפחות העסקיות שלה. לפי החברה חלק מסוים מהעדכונים נולדו עקב משוב שהיא קיבלה מהלקוחות, וכך או כך, המטרה הייתה קודם כל ככל הנראה לעדכן את המכשירים לדור השביעי של מעבדי ה-Core של אינטל (Intel), כל מכשיר ומשפחת המעבדים שלו.

ה-ThinkPad X1 Carbon ממשיך להיות אחד ממכשירי הדגל של לנובו. הוא נחשב עדיין למחשב עם מסך בגודל 14 אינץ' הכי קטן מבחינה פיזית, עם מסך 14 אינץ' שארוז בתוך גוף בתצורה של 13 אינץ', ועם זאת להשאיר מספיק מסגרת כדי לניתן יהיה להשתמש בו בנוחות. שני שיפורים משמעותיים יש במחשב, מעבר לעדכון המעבד כמוזכר לעיל, וזה סוללה שמציעה עכשיו עד 15 שעות עבודה והשני זה תמיכה בממשק Thunderbolt 3, תופעה שהולכת ומתפשטת בשוק בגלל שהמעבדים החדשים תומכים בממשק העברת הקבצים הזה באופן מובנה.

מעבר לכך מציע המחשב, שמשקלו 1.12 ק"ג ועוביו 15.95 מ"מ, גם עד 16 ג'יגה-בייט זיכרון RAM מסוג LPDDR3, מבחר של כוננים שונים מ-128 ג'יגה-בייט בתצורת SSD ועד 1 טרה-בייט בממשק PCIe, שיפור המודם האלחוטי כך שיאפשר תמיכה גם ברשתות LTE-A, שיפור חיבור הדולבי ל-4.2 ועוד. המעבד מגיע עם השבב הגרפי HD 620.

המסך ה-IPS מגיע בשתי תצורות לבחירה, FHD או 2K ויש אפשרות להוסיף קורא טביעות אצבע. המחיר ההתחלתי של המחשב יעמוד על 1,349 כשהוא יהיה זמין בחודש הבא. הוא גם יוצע לראשונה בצבע כסוף.

ThinkPad X1 YOGA: גם עם מסך OLED

גם ה-ThinkPad X1 Yoga זכה לעדכון המודם שלו כך שהוא יכול לפעול גם ברשתות LTE-A, כמו גם עדכון המעבד וכדומה. עם זאת, ניתן לבחור עבור המחשב הזה ההפיך, לראשונה, מסך OLED כשבמקרה כזה לצד ה-HD 620 משלבת החברה גם את ה-HD Iris Plus 640 של אינטל, וכן מאפשרת זיכרון מהיר LPDDR3 מהיר יותר, 2133 מגה-הרץ לעומת 1866 מגה-הרץ במחשב הרגיל. עם זאת גרסת ה-OLED מציעה זמן עבודה מרבי של 10.5 שעות לעומת 16 שעות של הגרסה הרגילה. עם זאת, הצבעים הרבה יותר חדים ואיכותיים, והשחור הרבה יותר שחור בגרסה החדשה עם מסך ה-OLED. בנוסף העט שניתן לצרף ניתנת כעת להטענה חיצונית וכן לנובו מספרת שהיא מדויקת יותר. המחשב ההפיך הזה יהיה זמין החודש הבא עם מחיר התחלתי של 1,449 דולר.

גם הטאבלט, שמגיע עם מסך 12 אינץ' ברזולוציית 2K, קיבל את העדכון של המעבדים, הזיכרון ואמצעי האחסון, והוא מציע עד 10 שעות עבודה, כש-5 שעות עבודה נוספות אפשר לקבל אם מחברים אליו את מודל הפרודוקטיביות שלו, או בלשון אחרת, מקלדת עם עוד סוללה. גם הוא, כמו שני אחיו, ניתן לציוד בקורא טביעות אצבע. השבב הגרפי הוא HD 615 ויש מצלמת 8 מגה-פיקסל מאחור ומצלמת 2 מגה-פיקסל מקדימה. יהיה זמין במרץ במחיר התחלתי של 949 דולר.