שיתוף הפעולה בין וואווי (Huawei) ללייקה (Leica) מתהדק. לאחר שלייקה הייתה שותפה בתכנון, אם לא בייצור, המצלמות של ה-P9, היא עולה כעת שלב בשיתוף הפעולה שלה עם החברה הסינית. החברות הכריזו על הקמת מרכז מחקר ופיתוח בתחום האופטיקה, עיבוד תמונה, צילום דיגיטלי ומציאות מדומה ורבודה.

׳מעבדת החדשנות ע״ש מקס ברק׳ (The Max Berek Innovation Lab) נקראת על שמו של המתמטיקאי והמינרולוג אשר עבודתו בתחום האופטיקה הובילה ליצירת העדשות המוקדמות של לייקה.

המעבדה תוקם במטה של לייקה בווצלאר, גרמניה. על פי ההודעה לעיתונות שנמסרה מהחברה מעבדת המחקר ופיתוח תתמקד, כאמור, בשיפור תחום הצילום הדיגיטלי בדגש על טכנולוגיות שיוטמעו במכשירים ניידים וטכנולוגיות אופטיות נוספות.

״מעבדת החדשנות תאפשר לקיים קשר הדוק יותר עם לייקה ויוביל לשיפור מתמיד באיכות של תמונות ווידאו ותאפשר לנו להציג את החידושים המתדמים ביותר בתחום ולהביא ערך מוסף ללקוחות שלנו״, אמר רן זנגפיי, מנכ״ל וואווי.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.