חברת Leef Technology חשפה השבוע כונן פלאש חדיש המותאם הן למחשב האישי והן למכשירי הסמארטפון מבוססי האנדרואיד. החידוש הגדול של ההתקן הוא שבצד אחד יש לו חיבור USB ואילו בצידו השני ישנו חיבור microUSB המותאם למכשירים סלולריים בני ימינו.

הוא נראה למעשה כמו כל דיסק און קי סטנדרטי, אולם הוא בנוי בצורה כזו שהוא חושף את החיבור בהתאם לסוג החיבור – המחשב או הסמארטפון, ובכך מאפשר להעביר קבצים מאחד לשני בצורה קלה ופשוטה בלי הצורך במתאמים מיוחדים.

הכונן הנייד מותאם לרוץ על כל מחשב PC המבוסס על Windows וכן על מחשבים הרצים על מערכת ה-MAC OS X בעלי חיבור USB סטנדרטי. בצד מכשירי האנדרואיד נדרש חיבור microUSB וכמובן תמיכה ב-USB On-The-Go אשר קיים ברוב מכשירי האנדרואיד העדכניים כמו ה-Galaxy S3/4, HTC One ועוד וכן דרישה נוספת שמערכת ההפעלה תהיה בגרסת האנדרואיד 4.1 ומעלה, אם כי ידוע לנו כי חיבור התקנים חיצוניים נתמך גם בגרסה 4.0.

הזיכרון הנייד מגיע במספר נפחים של 16, 32 ו-64 ג’יגה בייט כאשר מחירו ההתחלתי יעמוד על $17.99 (כ-65 שקל) לגרסת ה-16 ג’יגה ו-$28.99 לגרסת ה-32 ג’יגה (כ-105 שקל) ומוצע באתר החברה ובאמזון כבר עכשיו, ואילו דגם ה-64 ג’יגה בייט יגיע במהלך חודש יולי כאשר מחירו עדיין לא נחשף.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.