באירוע החשיפה של אפל, שנערך מוקדם יותר החודש, חשפה החברה את מערכת ההפעלה הבאה שלה, iOS 7, והציגה את מערכת ההפעלה בפעולה, בשונה משנים עברו, רק על מכשיר האייפון. כמו כן, בסוף האירוע שחררה אפל את הבטא הראשונה למפתחים רק לאייפון ולאייפוד טאצ', אך לא לאייפד. מאז, רצות ברשת שמועות וספקולציות לגביי המראה של מערכת ההעפלה החדשה על האייפד, אך חוץ מכמה תמונות באתר אפל לא קבלנו דבר. כעת, עולה ליוטיוב סרטון על ידי משתמש רוסי בשם rozetked, המציג לטענתו את iOS 7 על האייפד.

בסרטון, שאורכו דקה וחצי, מסביר המשתמש (ברוסית עם תרגום לשפה האנגלית) את מערכת ההפעלה תוך שהוא מתפעל אותה לעיניי המצלמה, על כל האפשרויות שבה. מסך הנעילה שנראה בסרטון מזכיר מאוד את זה של האייפון, וכמו כן מרכז העדכונים ומרכז הבקרה החדש. אם מרכז הבקרה של האייפון היה מועתק כאן אחד לאחד ניתן היה להגיד שמדובר בזיוף, אך בסרטון נראה מרכז הבקרה מותאם בצורה משכנעת לאייפד – המתגים מסודרים אחרת לגמרי והרווח ביניהם נותן תחושה טובה יותר. כמו כן, נעלם מתג הפנס, כיוון שלא קיים פנס באייפד – עוד תימוך לאמיתות הסרטון. בסרטון, פותח המשתמש את אפליקציית המוזיקה וסוגר אותה באמצעות מחוות הצביטה המוכרת בארבע אצבעות, ומסביר שחלק מאפליקציות המערכת גורמות למכשיר לקרוס. כאשר לחץ על אפליקצית ההגדרות, לדוגמא, קרס המכשיר ונדלק שוב לאחר כמה שניות (פעולה שנקראת Respring).

הסרטון (ש להפעיל את אופציית התרגום בחלון הסרטון על מנת להציג תרגום לאנגלית):

גרסת האייפד של iOS 7, אם הסרטון אינו זיוף, לא אפויה עד תום, וניתן להבין מדוע לא שוחררה עדיין. למרות זאת, נראה כי באופן כללי היא עובדת בצורה חלקה ובעוד כמה תיקונים ושיפורים תהיה מוכנה לצאת לציבור המפתחים. אחרי הכל, לא כולם מרוצים מ-iOS 7, למרות שמדובר רק בבטא.