במהלך כנס WWDC 2015, חשפה אפל (Apple) שרות הזרמת מוזיקה תחת השם Apple Music, אשר הובטח כי יהיה זמין לכל הפלטפורמות. השרות הושק כבר במכשירי iOS ועתה, צילומי מסך חדשים חושפים כיצד ייראה השרות במכשירים מבוססי אנדרואיד.

צילומי המסך הודלפו על ידי גורם צד שלישי אשר בוחן את האפליקציה טרם שחרורה, וניתן להתרשם כי מדובר במראה מעט שונה מאשר גרסת ה-iOS, כמו גם הגישה להגדרות האפליקציה, באופן טבעי, שונות בשל ההבדלים בין מערכת האנדרואיד ל-iOS.

כזכור, השרות המתחרה בשרותים דומים אחרים, יאפשר למשתמשי האנדרואיד להאזין למוזיקה בהזרמה ללא הגבלה ולתחנות רדיו מכל רחבי העולם בעלות חודשית של 9.99 דולרים לחודש, בעוד ניתן יהיה לצרף עד שישה בני משפחה לתוכנית בעלות חודשית של 14.99 דולרים לחודש. עם זאת, למרות שהשרות אמור להיות זהה בין משתמשי שתי הפלטפורמות, קיים הבדל מהותי בין השתיים: בעוד משתמשי ה-iOS זוכים לתקופת ניסיון של שלושה חודשים ללא עלות, משתמשי האנדרואיד לא יזכו לאותה תקופת התנסות ויחויבו בעלות המלאה כבר מהחודש הראשון.

השרות זמין עתה לכל מכשירי ה-iOS המריצים את גרסה 9.0 של מערכת ההפעלה, כולל מחשבי המק של חברה כמו גם המחשבים המריצים את מערכת ההפעלה חלונות ולאנדרואיד הוא צפוי לצאת בקרוב מאוד.

זוהי אינה הפעם הראשונה בה אפל, שלרוב אינה משחררת אפליקציות ייחודית למערכת ההפעלה המתחרה, משיקה אפליקציה כזו: לפני מספר שבועות, טרם השקת צמד מכשירי האייפונים החדשים, שחררה אפליקציית מעבר מאנדרואיד ל-iOS, כשזו זכתה להטרלות מצד הגולשים.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • בורה אברמוב

  נחמד מאוד שיש גיוון . לדעתי ספוטופיי הכי נוח וטוב

  • James Crow

   לדעתי QQ Music הכי טוב.
   כל אחד והשירות שנוח לו.

 • Camilla/קמילה

  נראה טוב אבל אישית אני מעדיפה את המראה של השירות על האייפון יותר,העיצוב על האייפון יותר פשוט ומינימליסטי ,ויש לשירות אינטגרציה עם סירי, אבל עדיין מחכה בקוצר רוח לנסות את השירות גם על הנוט,לאחר התנסות בשירות אני לא רואה את עצמי עוברת לשירות סטרימינג אחר.
  רק תיקון קטן לכתבה ,הוא לא יהיה זמין לכל הפלטפורמות הוא לפי ידיעתי לא יהיה זמין לוינודוס פון.

 • ‫שחר גבאי‬‎

  זמינות בישראל?