למרות שיצרניות הסלולר די צפויות ונוטת להשיק לצד הדגם השחור גם מכשיר בצבע לבן, לא היה כך עם ה'נקסוס 4' (Nexus 4), ספינת הדגל הנוכחית של גוגל – אך לאלו הממתינים למכשיר צחור המריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסת וונילה – ללא שינויים והתאמות של היצרנית או המפעילה הסלולארית צפוייה הפתעה נעימה, נראה כי מכשיר נקסוס 4 בצבע לבן ממש קרוב להשקה.

צפוי כמו שעון

שומר על הגב המנצנץ.

אישור לקיומו של המכשיר אנו מקבלים לאחר שצייצו באתרי הטכנולוגיה השונים תמונות של ראשונות של נקסוס 4 בצבע לבן, אם אמש פורסמה תמונה אחת של גב המכשיר, הרי שהיום האתר הויטנאמי Tinhte פרסם תמונות נוספות של המכשיר. אך אין כאן כל הפתעה או בשורה מדובר באותו מכשיר מוצלח מבית LG, בעל מסך בגודל 4.7-אינצ' ברזולוציה של 1280×768, זיכרון RAM בנפח 2GB ומעבד מרובע ליבה מסוג 'סנאפדראגון S4 פרו' – רק בצבע לבן.
נראה כי ב-LG ממשיכים את מה שהתחילו סמסונג עם מכשיר ה'גלקסי נקסוס' ובעוד גב המנצנץ של מהכשיר וצדדיו בצבע לבן, קדמתונשארה בצבע שחור עמוק.

עיתוי החשיפה של המכשיר מעט אירוני שכן רק אמש חזר מלאי של מכשירי נקסוס 4 לחנות הגוגל פליי, זאת לאחר תקופה ארוכה בה לא היה ניתן להשיג את המכשיר דרך החנות הרשמית של גוגל או דרך מפעילת הסלולר האמריקאית 'טי-מובייל' (T-Mobile). השאלה היא מתי תוצע למכירה הגרסה הלבנה והאם גוגל מתכוונת בכנס ה-Google I/O להעניק למפתחים את המכשיר בצבע הייחודי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.