מעט החברות אשר הצהירו מתי ואלו מכשירים יעודכנו לגרסת האנדרואיד החדשה, Marshmallow שצפויה לצאת בתחילת החודש הבא. אפילו HTC שלרוב היא מבין הראשונות להצהיר על כוונות, אינה פצתה את פיה לגבי כלל מכשיריה השונים.

אבל הרשת לא ממתינה ליצרניות וכי משתמש בטוויטר LlabTooFeR הדליף רשימה של מכשירי HTC שצפויים לזכות לעדכון המיוחל אשר גם כולל את ממשק ה-Sense 7. בין המכשירים של היצרנית הטיוואנית מצא את כלל מכשירי השנה האחרונה ובהם כל סדרת ה-One M9 וזה כולל את ה-M9 הרגיל והפלוס, E9 ו-M9. דגמי הביניים Desire 816, 820 ו-826 וגם סדרת ה-Butterfly המופצת בעיקר במזרח. בנוסף, גם הדגמים של שנה שעברה יעודכנו כמו ה-Desire Eye עם המצלמה הכפולה, One M8 הנחשב לפופולרי גם הוא וכן ה-E8, הדגם החלש יותר בסדרה.

בעוד לא ברור מה השינויים בממשק ה-Sense בעדכון החדש, את הפרטים החשובים אנחנו כבר יודעים שכן אנדרואיד 6.0 מביאה מספר חידושים כמו הרשאות מתקדמות, שיפור בחיי הסוללה, מסך מפוצל, תמיכה בחיישן ביומטרי, התאמת כפתורים במסך ההתראות, מקלדת מפוצלת, חיפוש בתוך יישומים ועוד.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • R.K

  אם הm8 מקבל את המרשמלו, הוא יקבל גם sense7 באותה הזדמנות?

 • Yosef Trabelsi

  Desire eye מכשיר כל כך מעולה שאם היה יבואן יותר חכם בארץ המכשיר היה הופך לפופולארי בארץ. לא פחות מגאלקסי ואייפון!

 • Matanh Haz

  E8 מכשיר טוב

 • ranblv

  ה-E8 ממש לא חלש בשום קנה מידה. זה שהוא עשוי מפלסטיק לא אומר שהוא נופל מה- M8 בשום דבר חשוב.

 • disqus_ys

  משמח מאוד שגם הdesire eye יתעדכן .טלפון ברמה הגבוהה ביותר שלא זכה להרבה תשומת לב למרות שיש לו חומרה כמו לm8 וכמובן מצלמה עדיפה.