לנובו (Lenovo) עתידה לשחרר בעוד כשבועיים מכשיר דגל חדש בשם Moto Z, אותו אחד שדלף מוקדם יותר החודש ולפי דיווחים שונים, הוא צפוי לכלול מרכב מודולרי שהולך ונהיה פופולרי השנה, ולאפשר הרכבה ידנית של תוספות והרחבות חדשות בשם MotoMods. תמונה ראשונה שדלפה לרשת על ידי eveleaks חושפת שלוש מההרחבות הצפויות הללו.

הראשונה היא, כצפוי, הרחבת מצלמה עם זום אופטי, צמצם פיזי נורת פלאש גדולה יותר ויכולת אחיזה נוחה יותר במכשיר במצב צילום. השנייה שנראית בתמונה היא ככל הנראה הרחבה שמאפשרת להעמיד את המכשיר בצורה אפקית, וייתכן שהיא מכילה בתוכה סוללת נוספת להארכת חיי הסוללה של המכשיר. ההרחבה השלישית לא בדיוק נראית במלוא הדרה בתמונה, אבל גורמים מעריכים כי ייתכן והיא למעשה מכילה זוג רמקולים סטראופוניים לאיכות צליל  טובה יותר, או לחלופין מקרן זעיר (pico) שמאפשר להקרין את המסך של המכשיר למשטחים גדולים יותר.

ה-Moto Z ואחיו הקטן ה-Moto Z Style מחליפים למעשה את סדרת ה-X של השנתיים האחרונות וצפויים להיות מוכרזים באירוע Tech World ב-9 ביוני. לפי השמועות האחרונות הם יציגו מפרט הכולל מסך 5.5 אינץ' quad HD או Full HD, מערכת Snapdragon 820 עם 4 ג'יגה-בייט של זיכרון פנימי או מערכת Snapdragon 625 עם 3 ג'יגה-בייט בהתאם לדגם.