ימים ספורים בלבד לאחר שהשיקה אמזון (Amazon) מוצר חדש בשם Echo Look המצוייד במצלמה בשליטה קולית, חושפות תמונות חדשות את המכשיר הבא של החברה, שיהווה שדרוג משמעותי על פני כל השאר: מערכת שליטה ביתית עם רמקול, מצלמה ומסך מגע.

אתר AFTVnewsכמו גם הבלוגר אוון בלאס מ-Evleaks, הצליחו להניח את ידיהם על תמונות חדשות של המכשיר, שמכונה פנימית באמזון "Knight", אשר צפוי לצאת רשמית בסוף החודש ולעמוד בראש ליין המוצרים של אמזון. מכשיר הדגל החדש, כאמור, יכיל מסך 7 מגע בגודל אינץ' כשהוא מוטה מעט למעלה כדי שיהיה נוח להביט בו מלמעלה, ויגיע בצבעי שחור או לבן.

בתמונה המסך מציג את השעה בפינה שמאלית העליונה, מתחתיה את מזג האוויר את לוח השנה בתחתית. בפינה הימנית העליונה ניתן לראות ממשק להודעות, כאשר המטרה כמובן היא לאפשר לעוזרת הווירטואלית של אמזון, אלקסה, להציג למשתמש מידע באופן ויזואלי במקום רק קולי. נקודות הניווט בתחתית מרמזות כי ניתן להחליק על גבי המסך ימינה או שמאלה כדי להציג מסכים נוספים.

מבחינת חומרה, ניתן להבחין מתחת למסך ברמקול מלבני גדול, שאמור להפיק סאונד באיכות טובה יותר משאר מוצרי אקו הקיימים בשוק. בחלק העליון של המכשיר ניתן לראות אף עינית מצלמה, מה שככל הנראה אומר שתשולב במכשיר מצלמה קדמית, בדומה ל-Echo Look.

ההערכות הן שהמכשיר יעמוד בראש ליין המוצרים גם מבחינת מחיר, כאשר הוא ככל הנראה יעלה על 200 דולר, אך פחות מ-300.