לא ממתינים לברצלונה: על-פי השמועות האחרונות אודות ה-Galaxy S7, שהחברה צפויה להציג ביום ראשון בתערוכת הסלולר בברצלונה, הוא שהמכשיר יהיה עמיד בפני מים. כעת סרטון חדש שעלה לרשת מאשר כי זהו אכן אחד החידושים במכשיר הדגל הבא של היצרנית הקוראנית.

על-פי סרטון שעלה לאתר בעל הכותרת "מכשיר הגלקסי הבא", נראית הקשתית האינדונזית דאלי טריזיאדינדה (Dellie Threesyadinda) מחזיקה מכשיר בעל עיצוב דומה למכשירי ה-Edge של החברה בגשם שוטף. על-פי הערכות מדובר במכשיר ה-S7 Edge, שכן הדגם הנוכחי של מכשירי ה-Edge אינו עמיד בפני מים. בסרטון מוצגים עוד יכולות כמו טעינה אל-חוטית מהירה, התממשקות עם שעון ה-Gear S של החברה ועוד.

באתר הטיזר אנו מקבלים חיזוק לעובדה כי מכשיר ה-S7 יהיה עמיד למים, עם תמונה בה נראה המכשיר טבול בתוך מים עם הכיתוב "גילוי חסר דאגות" (Worry-Less Discovery) זאת לצד תמונות נוספות הרומזות על ביצועי המצלמה בתנאי תאורה קשים, אפשרויות אבטחה חדשות ושמירה על פרטיות ועוד.

למרות שפרטים אודות המכשיר כמו העיצוב החיצוני, מבחר הצבעים והיכולות השונות דלפו לרשת, אנו נמתין לאירוע ה-Unpacked שיתקיים ב-MWC 2016, תערוכת הסלולר השנתית בברצלונה.

Samsung Galaxy S7

מכשיר ה-Galaxy S7 של סמסונג הוא בעל מפרט הכולל מסך 5.1 אינץ' ברזולוציה QHD, שבב מתומן ליבות עם 4 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 12 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע וחזרתו של חריץ הזיכרון. הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד 6 עם הממשק המותאם TouchWIZ וגוף חסין למים עד עומק של 1.5 מטר.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.