לארי הירב (Larry Hryb) המוכר יותר לפי ה-Gamertag שלו Major Nelson, מנהל התוכן של Xbox, מזכיר לשחקנים לתת אמון בקונסולת ה-Xbox One. הפעם, במקום לדבר על היתרונות של ה-Xbox One, הירב דווקא העדיף להזכיר תקופה ש-Microsoft הייתה מעדיפה לשכוח – ההשקה של ה-Xbox 360.

כולם זוכרים את חבלי הלידה הקשים שהיו ל-Xbox 360 ואת טבעת המוות, שגרמה ל-לא מעט לקוחות להתאכזב מהמוצר הסופי ש-Microsoft שיחררה. הירב אומר שהם למדו את לקחי העבר ושצרכנים יוכלו לסמוך יותר על הקונסולה החדשה, ומתגאה בתעודת האחריות ש-Microsoft מביאה ללקוחותיה.

בראיון ל-Newegg Arcade אמר: "בהחלט היו לנו כמה בעיות עם ההשקה של ה-Xbox 360. ברגע שזיהינו אותם, השתלטנו עליהם. רצינו לצאת בסדר עם הלקוחות. הלקוחות שלנו מאוד חשובים לנו. עם ה-Xbox One תקבלו תעודת אחריות על המוצר. למדנו המון מההשקה של ה-Xbox 360 ויישמנו את זה ב-Xbox One, שנמצא בפיתוח כבר המון המון שנים."

הירב דיבר גם על האפשרות לשחק ברזולוציית 4K או "Ultra HD", הגבוהה פי 4 ממה שאנחנו מכירים כיום בתור Full HD. בנוסף לכך שרזולוציית ה-4K תתמוך בעתיד גם במשחקים ולא רק בסרטים ותמונות, בסופו של דבר הבחירה היא של מפתח המשחק: "אנחנו ממש מתרגשים מזה. אני בטוח שקהל הלקוחות יודע ש-4K זה הדבר הגדול הבא. ה-Xbox One היא מערכת בידור לבית שנבנתה למען העתיד. המערכת תומכת במשחקים בשיטת 4K ותוכן בידורי. למען האמת, כל קונסולה תגיע עם כבל HDMI המתאים ל-4K. אנחנו ממש מחכים להביא לשחקנים את הטכנולוגיה החדשה של ה-4K, אבל זה עדיין בידי המפתחים".

 נכתב על ידי דניאל לחברן ופורסם לראשונה באתר Vgames

 

שתף:
-פרסומת-
 • לוטם

  בדקה התשעים, לפני שמיקרוסופט החלו בייצור המוני הם ערכו שינויים שכללו אוברקלוק. השינויים האלה מעוררים חשדות שטבעת המוות תעשה קאמבק (ייתכן שגם y_led תעשה קאמבק אבל הסיכוי לכך קלוש. לכן הדבר הראשון שאני אבקש מכל אלה שמתכוונים לקנות את קונסולות הדור הבא להמתין ולראות שאין תקלות. לגבי הPR שעוסק המאמר: זהו שקר, לקח למיקרוסופט לפחות שתי מהדורות או 3 של אקסבוקס 360 כדי שהסיכוי לקבל rrod יהיה אפסי.

  • עומר

   למה אתה קורא "טבעת המוות"?

   • לוטם

    RRoD= Red Ring of Death=טבעת המוות האדומה. זהו כינוי לתקלה במהדורות הראשונות של האקסבוקס 360 שנגרמה מהתחממות יתר של המכשיר. כאשר המכשיר היה מגיע להתחממות ייתר הקונסולה פשוט הייתה נתקעת, מציגה ב 2 נוריות לד אור אדום חזק וב-2 האחרות אור אדום אבל חלש. ואז המכשיר מת. התקלה הייתה כלכך נפוצה שמיקרוסופט נאלצה לבזבז מיליארדי דולרים רק בשביל להרחיב את האחריות על המכשיר. מיקרוסופט ביצעה אוברקלוק ל-XBONE בדקה התשעים, דבר שמפחיד אותי, מכיוון שהמהרת מהירות השעון במעבד גורם למעבד להתחמם יותר וכך להגדלת הסיכוי לקבלת טבעת מוות (קאמבק?)

 • אחד

  נראה כמה המוצר יצליח בסופו של דבר.