לארי הירב (Larry Hryb) המוכר יותר לפי ה-Gamertag שלו Major Nelson, מנהל התוכן של Xbox, מזכיר לשחקנים לתת אמון בקונסולת ה-Xbox One. הפעם, במקום לדבר על היתרונות של ה-Xbox One, הירב דווקא העדיף להזכיר תקופה ש-Microsoft הייתה מעדיפה לשכוח – ההשקה של ה-Xbox 360.

כולם זוכרים את חבלי הלידה הקשים שהיו ל-Xbox 360 ואת טבעת המוות, שגרמה ל-לא מעט לקוחות להתאכזב מהמוצר הסופי ש-Microsoft שיחררה. הירב אומר שהם למדו את לקחי העבר ושצרכנים יוכלו לסמוך יותר על הקונסולה החדשה, ומתגאה בתעודת האחריות ש-Microsoft מביאה ללקוחותיה.

בראיון ל-Newegg Arcade אמר: "בהחלט היו לנו כמה בעיות עם ההשקה של ה-Xbox 360. ברגע שזיהינו אותם, השתלטנו עליהם. רצינו לצאת בסדר עם הלקוחות. הלקוחות שלנו מאוד חשובים לנו. עם ה-Xbox One תקבלו תעודת אחריות על המוצר. למדנו המון מההשקה של ה-Xbox 360 ויישמנו את זה ב-Xbox One, שנמצא בפיתוח כבר המון המון שנים."

הירב דיבר גם על האפשרות לשחק ברזולוציית 4K או "Ultra HD", הגבוהה פי 4 ממה שאנחנו מכירים כיום בתור Full HD. בנוסף לכך שרזולוציית ה-4K תתמוך בעתיד גם במשחקים ולא רק בסרטים ותמונות, בסופו של דבר הבחירה היא של מפתח המשחק: "אנחנו ממש מתרגשים מזה. אני בטוח שקהל הלקוחות יודע ש-4K זה הדבר הגדול הבא. ה-Xbox One היא מערכת בידור לבית שנבנתה למען העתיד. המערכת תומכת במשחקים בשיטת 4K ותוכן בידורי. למען האמת, כל קונסולה תגיע עם כבל HDMI המתאים ל-4K. אנחנו ממש מחכים להביא לשחקנים את הטכנולוגיה החדשה של ה-4K, אבל זה עדיין בידי המפתחים".

 נכתב על ידי דניאל לחברן ופורסם לראשונה באתר Vgames