על פי דיווח שמגיע מ-Wall Street Journal, אפל בחונת מכשיר אייפד חדש עם מסך בגודל של כמעט 13 אינץ', דיווח שמסתדר עם דיווחים רבים שהגיעו בחודשים האחרונים לפיהם אפל בוחנת מכשיר אייפד עם מסך בגודל 12.9 אינץ'.

אחרי ההכרזה המפתיעה על הדור הרביעי של הטאבלט שלא כלל שיפורים רבים פרט למעבד ה-A6X והחיבור החדש של החברה, והכרזה שאף הגיעה פחות מחצי שנה לאחר השקת האייפד 3 , נראה שמכשיר האייפד הבא יביא שינוי גדול במיוחד. כנראה שהמבחנים שנעשים לאייפד בעל המסך הגדול יותר נמצאים בשלבים התחלתיים בלבד והמכשיר יגיע לייצור המוני רק בעוד שנתיים, כי על פי המקורות, השנה צפויה אפל לחשוף מכשיר עם אותו גודל מסך ובאותה רזולוציה, שיכלול טכנולוגית מגע שתאפשר ליצור מכשיר דק וקל הרבה יותר.

אייפון לא נשאר בצד ועל פי הדיווחים שחלקם כבר ידועים יגיע לצד מכשיר האייפון השנתי גם מכשיר אייפון מוזל עשוי פלסטיק, ושניהם יגיעו בשלל צבעים. החברה בוחנת מכשירי אייפון עם מסכים בגודל 4.7 אינץ' ו-5.7 אינץ', אך לא צריך להיות מבין גדול בטכנולוגיה כדי לדעת שבהקשר של אפל כי השמועות האלו נשמעות מופרכות למדי, אך מי יודע, אולי כן נזכה לראות iPhone 5S (אף אחד לא מצפה ל-iPhone 6) עם מסך מוגדל. רק נקווה שההגדלה הבאה תהיה לרוחב ולא לאורך.