כשנה וחצי לאחר שהציתה את המהפכה הסלולרית, גולן טלקום נכנסת גם לשוק הסלולר הכשר ומשיקה את הסים הכשר שלה, זאת לאחר שחתמה על הסכם עם 'ועדת הרבנים לענייני תקשורת'. במסגרת ההסכם תשווק גולן טלקום כרטיסי סים כשרים, באישור 'ועדת הרבנים', לציבור החרדי.  בכך הופכת גולן טלקום לחברה הראשונה מתוך החברות הסלולריות החדשות, שמשיקה מסלולים כשרים.

הסים הכשר של גולן טלקום עומד בכל הדרישות ביניהן חסימת גלישה, הודעות טקסט, שירותי תוכן ועוד, ומותאם למכשירים סלולריים כשרים המאושרים גם הם על ידי 'ועדת הרבנים'.

גולן טלקום מציעה שתי חבילות:

59 ש"ח לחודש למשך שנה *(לאחר שנה- 99 ₪ לחודש)- שיחות ללא הגבלה כולל 55 יעדים נייחים בחו"ל (ארה"ב וקנדה גם ניידים).

9.99 ₪ לחודש- 60 דקות שיחה כולל 55 יעדים נייחים בחו"ל (ארה"ב וקנדה גם ניידים).

הכוללת שיחות לחו"ל בחבילות היא בשורה משמעותית עבור המגזר החרדי שכן על פי סקרים החרדים בישראל מהווים נתח משמעותי משוק השיחות לחו"ל.

כמו כן, במסגרת השירותים החינמיים שגולן טלקום מציעה ללקוחותיה, כעת גם לקוחות שישתמשו בסים כשר יוכלו לקבל שני מספרים בינלאומיים בחו"ל המאפשרים ליקיריהם בחו"ל לבצע שיחות בינלאומיות מחו"ל אל לקוח גולן טלקום בישראל בתעריף של השיחה המקומית כמקובל במקום הימצאו של המתקשר מחו"ל, מה שמוזיל את העלויות בצורה משמעותית גם עבור קרובי המשפחה בחו"ל של לקוחות גולן טלקום

גולן טלקום מזמינה את כל המשתמשים בסים כשר להצטרף לכ- 400 אלף הלקוחות הקיימים של גולן טלקום ולחסוך עשרות אחוזים בהוצאות הסלולר.

את הסים הכשר של גולן ניתן להשיג באתר האינטרנט של החברה וכן בסניפי הרשתות באג ובסט מובייל. כמו כן, בחודשים האחרונים פרשה החברה רשת של משווקים מורשים בריכוזים החרדיים ברחבי הארץ- בני ברק, ירושלים ועוד.  התשלום בגולן טלקום הם באמצעות כרטיס אשראי או באמצעות "הרשאה לחיוב חשבון בנק" ("הוראת קבע")- בבנק לאומי, בנק הדואר ובנק הפועלים, בהמשך מתוכננים להתווסף בנקים נוספים.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה