כחצי שנה לאחר גרסת הבטא הראשונה, יישום ניהול המדיה הפופולרי קודי (Kodi) יוצא בגרסה 17 הסופית (שם קוד Krypton) למחשב ולמכשירי האנדרואיד עם ממשק חדש ועוד תוספות.

קודי 17 מחליף את העיצוב Confluence המלווה זו תקופה ארוכה את היישום ומציע את ערכת הנושא Estuary (בתמונה למעלה). העיצוב החדש מציג גישה נוחה לכלל האפשרויות השונות ומראה מודרני ועדכני, זאת מלבד התמיכה המובנית בערכות נושא צד שלישי. למכשירים בעלי מסך מגע, קודי 17 יגיע עם ערכת נושא Estouchy, אשר מציגה כפתורים גדולים יותר לנוחות מירבית.

מלבד הממשק, ישנם עוד מספר שינויים מתחת למכסה המנוע, במיוחד בכל הקשור לתמיכה של קודי בשידורים חיים והקלטתם. ישנה תמיכה במקודדים נוספים, קידודי שפה להצגת כתוביות ותמיכה משופרת בתוספים. קודי 17 לאנדרואיד דורשת גרסה 5.0 ומעלה ונוספה תמיכה בפענוח וידאו 4K ופורמטים DTS-HD, Dolby TrueHD, Dolby ATMOS ועוד.

להורדה היכנסו לאתר הפרויקט

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Shahar Shemer

  זאת חיקוי ערכת נושא, אני משתמש בסגנון הזה שנים הם לקחו את הרעיון מאחת מערכות הנושה הכי טובות, וגרמו לה לא לפעול חלק מקווה שהבעיות בערכה הזאת יפתרו. חוץ מזה מאוד מרוצה מהשיפור בתוכנה והכי מרוצה מקווזר

 • David Pessah

  אני אישית מעדיף את גרסת הווינדוס 10 שהיא הרבה יותר אמינה !!!

 • Aminadav Loko ·
  הגרסה החדשה של קודי פשוט מדהימה וללא ספק עליית מדרגה, אולם יחד עם זאת , המשתמש המתחיל לא ימצא את עצמו בבית , ויש צורך בהדרכה בעברית על מנת להכיר את כל הפיצ'רים שהתוכנה החדשה מביאה איתה … חיפשתי ברשת ומצאתי מדריך לא רע לקודי 17 בעברית , אני אניח כאן לטובת כלל המשתמשים… בהצלחה
  http://www.ez-tv.co.il/%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%99-17-KODI-17.html

 • shay

  תורידו מ"חנות" בווינדוס 10.

  • Yossi Cohen

   השאלה היא אם זו אותה גירסא עם התוספים והכל…
   אישית אני לא משתמש בקודי אבל מי שכן צריך אותם.

   • אני

    התוספים מותקנים בנפרד. את קודי אתה יכול להתקין איך שאתה רוצה