יישום המדיה-סנטר חוצה הפלטפורמות והקוד הפתוח Kodi, המוכר וודאי לרובכם בשם XBMC (כן, הם שינו את השם), שוחרר לראשונה בגרסת RC להורדה.

הדבר הראשון שמשתמשי XBMC ישימו לב הוא כמובן שינוי הלוגו והשם החדש, זאת כחלק מהחלטת המפתחים למיתוג מחדש והצורך לשחרר את השם שאינו שייך לה. בנוסף, המשדרגים מגרסה מוקדמת ידרשו לבנות את ספריית המדיה מחדש וכן לבצע מיגרציה לכל התוספים (add-ons).

שינויים נוספים נמצאים בעיקר מתחת למכסה המנוע, שכן הממשק המוכר ברובו נשאר כשהיה. נוספה תמיכה במקודדים שונים כמו H.265 ו-VP9 המשולבים במערכת לצד שרתי UPnP המאפשרים למשתמש לסרוק בקלות יותר תכני מדיה הנמצאים ברשת. ישנה תוספת בנויה למקלדת על המסך ועיצוב חדש למכשירים ניידים יחד עם תמיכה בוידאו ברזולוציית 4K בשבב של Freescale ו-Amlogic.

גרסת RC, או Releas candidate היא לרוב גרסה אחת (build) לפני ההשקה הרשמית המיועדת לציבור הרחב כך שייתכן וימצאו בה עדיין באגים שונים אך לא משמעותיים. ניתן להוריד גרסה זו מאתר החברה לשלל הפלטפורמות השונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.