חברת הצילום קודאק (Kodak) תחשוף סדרת מכשירים חכמים תחת המותג שלה בתערוכת CES שתיערך בחודש הבא בלאס-ווגאס. החברה תציג מספר מכשירים בניהם טלפונים חכמים וטאבלטים המיועדים לפלח השוק הגבוה והבינוני.

קודאק לא חשפה פרטים אודות המכשירים החדשים, אך בהודעה לעיתונות כתבה כי תספק ממשק קל ופשוט על מערכת האנדרואיד: “צרכנים מעוניינים בחוויית שימוש גבוהה, אבל בכל טלפון נייד זה לא תמיד נוח כפי שהיינו רוצים. המכשירים שלנו יגיעו מראש עם יכולות לכידה, ניהול ושיתוף תמונה ויציעו חווית משתמש עשירה ומהנה”.

המכשירים לא ייוצרו ויפותחו על ידי קודאק עצמה, אלא על ידי חברת Bullitt Mobile מאנגליה שרכשה את הזכויות, והיא זו שגם אחראית על מכשירי CAT החצי-מוקשחים של חברת הענק Caterpiller.

“קודאק הוא אחד המותגים המוכרים ביותר בעולם”, אמרה אוליבר שולטה, מנכ”לית Bullitt Mobile. “אנחנו לקחנו את המורשת הארוכה של החברה ובשראתה כדי לבנות מגוון רחב של מכשירים מעוצבים להפליא שיאפשרו למשתמשים לצלם תמונות גדולות, לערוך, לשתף, לאחסן ולהדפיס אותן באופן מיידי.”

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.