חברת מוצרי האודיו האמריקנית Klipsch מציגה גם היא את מרכולתה בתערוכת האלקטרוניקה האירופית IFA שמתרחשת בימים אלה. חברה הכריזה על Status, אוזניות מקצועיות ונוחות המסוגלות לבודד רעשי סביבה בצורה יוצאת דופן.

מלבד יכולת בידוד הרעשים המרשימה, דגם ה-Status בולט בנוסף במשקלו הקליל ובעמידותו, זאת בזכות חומר בשם Grilamid המשמש גם להכנת משקפי שמש ממהו יצרה החברה את הקשת של האוזניות. הרפידה העוטפת את האוזן מתוחכמת למדי והיא זוכרת את מבנה האוזן של המשתמש, ומתאימה עצמה עבורו בצורה מושלמת.

אל המבנה המרשים מצטרפים שני כבלים המצופים בבד וניתנים לניתוק מגוף האוזניות. על הכבלים ממוקם מיקרופון המיועד לשימוש בשיחות טלפון וכפתורי שליטה, מחבר 3.5 מ"מ סטנדרטי והתאמה מלאה לשימוש עם מוצרי אפל (Apple) השונים. מחיר האוזניות צפוי לעמוד על 249.99 דולרים בארצות הברית, הן יהיו זמינות בחנויות מורשות מטעם החברה וגם באתר הבית שלה, עוד החודש.

"דגם ה-Status מציג את השילוב האידאלי בין איכות, צליל, נוחות וניידות", אמר מייק קליפש, נשיא הפעילות העולמית של החברה. "המוצר מדגיש את המחויבות שלנו להנדס מוצרים אשר קובעים סטנדרט האזנה חדש".

klipsch-gig

לצד ההכרזה החגיגית על האוזניות המבודדות, הציגה החברה גם את Gig, רמקול נייד ואלחוטי המתחבר לכל מקור היודע לשדר אודיו באמצעות בלוטות'. הרמקול מצויד בזרוע צבעונית ניתנת להחלפה שגם משמשת גם כמעמד עבור הרמקול. הרמקול תומך גם בתקן הצימוד NFC ויש לו סוללה עצמאית היכולה להחזיק עד 12 שעות. הרמקול יושק באוקטובר. הוא יהיה זמין בצבעים שחור ולבן ומחירו בארצות הברית יהיה 200 דולרים.

 

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.