הבטא הפתוחה ל-Killzone: Mercenary, משחק היריות מגוף ראשון ל'פלייסטיישן ויטה' (Playstation Vita), הקונסולה הניידת של סוני (Sony) תיפתח לכלל השחקנים ב-27 לאוגוסט.

בבלוג הרשמי של הפלייסטיישן פורסם כי הבטא הפתוחה תחל ב-27 לאוגוסט ותימשך עד ה-3 לספטמבר, שלושה ימים טרם תאריך היציאה הרשמי של המשחק. בעלי מנוי 'פלייסטיישן פלוס' או כאלו שקיבלו קוד גישה מוקדמת כחלק מפעילות שסוני ערכה ב-Home, העולם הווירטואלי של החברה, יקבלו גישה לבטא כשבוע לפני כולם, החל ממחר וזאת לאחר עדכון חנות ה-PSN האמריקאית. הבטא הפתוחה נועדה לבדוק את העומס על השרתים לפני שחרור המשחק, זאת לאחר שאולפן הפיתוח, Guerrilla Cambridge, החל בבדיקות בטא סגורה בתחילת החודש.

Killzone: Mercenary הוא כותר בלעדי ל'פלייסטיישן ויטה' וכמו בכותרי Killzone שנחתו על קונסולת ה'פלייסטיישן 3' (Playstation 3) וגם Killzone: Shadowfall שצפוי להגיע עם השקת קונסולת ה'פלייסטיישן 4' (Playstation 4) – מדובר בכותר מרשים מבחינה וויזואלית, שפונה אל שחקני ה-'הארדוקר', הגרעין הקשה של רוכשי ה'ויטה' שפחות מתרשמים ממשחקים קלילים כמו אלו שאנו נוהגים לצרוך דרך מכשיר הטלפון החכם. האם הכותר יסייע לאימוץ מוגבר של הקונסולה ולעלייה במכירות? נאלץ להמתין ולעקוב.

סרטון הצגת המשחק בתערוכת E3

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • לוטם

  זה רק מוכיח שלא צריך חומרה של Shield כדי ליצור חווית משחק ניידת טובה. עם כל הכבוד לנוודיה, shield אינו שווה את הכסף כאשר רוב המשחקים באנדואיד מטופשים לעומת משחקים כמו אנצ'רטד או קילזון. בתור אחד שעדין משחק קילזון 3 במולטי אני יכול לומר שהמולטי ממכר (לפחות בעבורי).

  • דן

   הרעיון בshield זה להזרים משחק מהמחשב למכשיר, את זה vita לא יכול לעשות.
   בכל מקרה אני חושב שמשחקים כבדים כאלה עדיף למחשב בסמארטפון אני מעדיף משחקי קז'ואל ואני בטח לא יסתובב גם עם vita או shield.

   • ליתר דיוק את זה ה'ויטה' תעשה ל'פלייסטיישן 4' כאשר כל משחק אמור לתמוך ברמה הבסיסית ב-Remote Play.

    נ.ב.
    Killzone רחוק מלהיות משחק קז'ואלי וכך גם משחקים נוספים ל'ויטה' כמו: Uncharted, Wipeout Dragon Crown וכו'…

   • לוטם

    א. "הרעיון בshield זה להזרים משחק מהמחשב למכשיר, את זה vita לא יכול לעשות" אם כך, מדוע היה צורך בחומרה כל כך חזקה כמו Tegra 4 אם המשחקים מוזרמים מהמחשב האישי? וכמו ששי לוי אמר Remote Play יעבוד בין PS4 לויטה, כבר ראינו משחק בהכרזה על PS4 משוחק בויטה באמצעות Remote play. בנוסף לכך אל תשכח שלסוני יש את Gaikai שיכול להזרים משחקים משרתים וכך למעשה לא יהיה צורך בקונסולה הנייחת כדי להזרים את המשחק לויטה.
    ב. "בכל מקרה אני חושב שמשחקים כבדים כאלה עדיף למחשב" למה?