כאשר הגעתם לחבר או למקום ציבורי וניסיתם להתחבר ל-Wifi, וודאי יצא לכם לשבור את השיניים כדי להבין את הסיסמה של הנתב (ראוטר) במקום. כל זה היה נחסך אם היו משתמשים ב-Keewifi, נתב המאפשר לחבר מכשירים בקרבה ללא הזנת סיסמה.

ל-Keewifi חיישן קרבה שבאמצעותו, כל מכשיר הנמצא במרחק קטן יכול לבצע את האימות הראשוני, ולאחר מכן להתחבר לרשת ללא צורך בהזנת סיסמה. בצורה הזו, האורחים הלא רצויים, לא יוכלו להתחבר לרשת מבלי פיזית להיות בקרבת הנתב.

מלבד עיצובו המיוחד, ה-Keewifi הוא נתב מתקדם אך ידידותי מאוד המאפשר לנהל את שלל האפשרויות השונות שלו דרך אפליקציה iOS או אנדרואיד. ביכולות להגביל את המשתמשים המתחברים אליו כמו זמן שימוש, מחיקת מכשירים, כיבוי התקשורת באופן זמני ועוד, כאשר במידה וישנן בעיות תקשורת, הכפתור בקדמתו המכונה The Zen Button, יפתור בעיות נפוצות ולהחליף ערוץ תקשורת כדי למנוע התנגשויות ברשת. במידת הצורך, ניתן לחבר נתב נוסף כדי להגדיל את טווח הקליטה אשר יזוהה באופן אוטומטי.

Keewifi תומך בתקן 802.11ac בתדר כפול של 2.5GHz ו-5GHz ותומך במהירות מקסימלית של 867Mb לשנייה. בחלקו העליון ישנו תאורה המשתנה בהתאם לסטטוס שלו וכאשר מתבצע אימות של מכשיר חדש.

אם נשמע לכם מעניין, הוא מוצע למכירה דרך אתר מימון ההמונים Kickstarter במחיר של 99 דולרים, אך התורמים הראשונים יוכלו לרכוש אותו ב-59 69 דולרים כאשר יותר ממחצית מהקמפיין כבר מומן ביום הראשון.