הזדרזתם והתקנתם Windows 10 בגירסת ההדגמה למרות שהתוכנה עדיין בבדיקות? שימו לב – חברת מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה רשמית לקהילת המתכנתים והמשתמשים שהתקינו את הגרסאות הראשונות, שייתכן והמחשבים שלהם יפסיקו לפעול אם לא יעדכנו לבילד האחרון של התוכנה.

שלוש גירסאות הדגמה (Preview) של התוכנה ששוחררו בסתיו האחרון – בילדים 9841, 9860 ו-9879 – היו אמורים מראש להחזיק מעמד עד ה-15 באפריל, ולמעשה משתמשיהן כבר החלו לקבל התראות ממערכת ההפעלה לפני כשבועיים שעליהם לעדכן את הגירסה, אחרת המחשב פשוט לא יעלה. מיקרוסופט החליטה לאפשר עוד כשבועיים של ארכה, שבהם המחשב יאתחל את עצמו בכל שלוש שעות, לפני שהתמיכה בגירסאות אלו תופסק באופן סופי. את העדכון מומלץ לבצע על ידי הורדת קובץ ה-iso, העברתו לכונן USB או DVD והתקנתו במחשב לאחר אתחול.

שלושת הבילדים הנוספים – 9926, 10041 ו-10049 – ששוחררו ב-2015 יפסיקו לפעול ב-1 באוקטובר הקרוב, כאשר התמיכה בהן תיפסק סופית ב-15 באוקטובר. הסיבה לכך אינה רשעות – מיקרוסופט מעוניינת שקהילת המתכנים והבודקים יעבדו על הגירסה האחרונה ביותר ששוחררה ומכילה תיקוני באגים ושינויים רבים לגרסאות קודמות.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • gabi.dadashev

  טוב שהודעתם , ללא ספק זה היה יכול להיות ממש כואב לגלות שיום אחד המחשב שלי פשוט לא יעלה.
  בכל מקרה ווינדוס 10 היא מערכת הפעלה סבבה לגמרי , כל עדכון היא הופכת ליותר ויותר יציבה (במיוחד בהשוואה לגירסאות הראשונות של הגרסת הדגמה).

 • מרדכי

  מערכת הפעלה מדהימה -קלה מהירה ממשק סוף סוף נקי ונעים אחרי ה 8.1 עם ממשק ה "מטרו" המתסכל -לגבי תמיכה לאחור עדיין יש מקום לשיפור

 • אלון

  הצלתם אותי!

 • Guest

  להשאר עם וינדוס 7 בלית ברירה…

 • סער נוזברך

  זה לא פועל החלונות 10 ויש לי מחשב מ2012 שזה די חדש מה לעשות?