מעבדת קספרסקי מכריזה על תוספת חדשה לרשת הבינלאומית של סניפיה, עם פתיחת סניף החברה בישראל. המשרד החדש בתל אביב יספק פיתוח עסקי, ותמיכה לשיווק ומכירות עבור מוצרי מעבדת קספרסקי בישראל.

ישראל היא אחד מהשווקים הוותיקים ביותר של מעבדת קספרסקי, הפעיל מאז יצירת השותפות הראשונה שלה במדינה בשנת 2001. במהלך העשור האחרון, מעבדת קספרסקי הפכה למותג מוביל בישראל בתחום אבטחת המידע, והפתרונות שלה צברו נתח שוק משמעותי במגזר הפרטי והעסקי.

סניף תל אביב החדש יחזק את פעילות המכירות והשיווק של מעבדת קספרסקי ואת התמיכה בלקוחות באזור. הסניף יהווה נקודת קישור מרכזית עבור כל השותפים והלקוחות בישראל. בראש הסניף החדש יעמוד נועם פרוימוביץ', מייסד ומנכ"ל משותף לשעבר של פאוור תקשרות, ממפיצות התוכנה המובילות בישראל והמפיצה הרשמית של מעבדת קספרסקי.

יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד שותף של מעבדת קספרסקי, אמר כי: "אני גאה מאוד להכריז על פתיחת הסניף הראשון של מעבדת קספרסקי בישראל. אני מאמין כי הוא יחזק ויקדם את העסקים שלנו במדינה. ההחלטה לפתוח סניף חדש מתבססת על הביקוש הגבוה למוצרים שלנו והמספר הגדל של בקשות תמיכה בישראל".

במאי 2013, מעבדת קספרסקי השיקה בישראל את פתרון הדגל הארגוני החדש שלה. ה- Kaspersky Endpoint Security for Business הוא פלטפורמת אבטחת מידע שתוכננה על מנת לסייע לעסקים להתגבר על אתגרים עדכניים בניהול רשת ארגונית מאובטחת ויעילה.

נועם פרוימוביץ', מנכ"ל מעבדת קפסרסקי ישראל, הוסיף: "בנינו רשת רחבה של לקוחות ושותפים בישראל, והצעד ההגיוני הבא הוא לבסס נוכחות ישירה באזור. המשרד החדש יסייע לנו לחזק ולקדם את המותג מעבדת קספרסקי בישראל, ולנהל בצורה יעילה יותר את פעילות השותפים שלנו. אנו מתכננים לבסס בישראל תמיכה עם SLA , כדי לספק ללקוחות הארגוניים שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר".

מעבדת קספרסקי היא תומכת חזקה ביוזמות מקומיות בכל מקום בו היא פועלת. השנה, כנותנת חסות רשמית של צוות סקודריה פרארי, מעבדת קספרסקי שמחה להביא לישראל את פרארי  במסגרת מירוץ הראווה הראשון שיתקיים באזור: "3 Jerusalem Formula The Peace Road Show 201".

אודות מעבדת קספרסקי
מעבדת קספרסקי היא ספקית פתרונות אבטחת נקודות קצה הגדולה בעולם הנמצאת בבעלות פרטית. החברה מדורגת בין ארבעת הספקים המובילים בעולם של פתרונות אבטחת מידע למשתמשי קצה*. לאורך יותר מ- 15 שנות פעילותה, מעבדת קספרסקי נותרה חדשנית בתחום אבטחת המידע, והיא מספקת פתרונות יעילים לאבטחת מידע דיגיטלי עבור ארגונים גדולים, בינוניים וקטנים ולקוחות פרטיים. מעבדת קספרסקי, עם חברת האם שלה שרשומה בבריטניה, פועלת כיום בכמעט 200 מדינות ואזורים ברחבי העולם, ומספקת הגנה ליותר מ- 300 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

צילום: Kaspersky Lab מאתר Shutterstock

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.