במשחק הנוכחי תגלמו עז שאוהבת לרוץ במרחבים הפתוחים. לצערה, היא עלולה להתקל במכשולים שונים במהלך הדרך שיגרמו לה להעלם מהמסך, כך שיהיה עליכם לעזור לה להמנע מהם. השליטה בעז היא בסיסית, כשלחיצה על המסך תגרום לה לקפוץ, בעוד שכפתור בצד שמאל יגרום לה לשבת בסבלנות ולהמתין למעליות או לפלטפורמות שונות.

בעוד שגם כאן לחיצה כפולה תגרום לעז שלכם לקפץ גבוה יותר, בשונה מז׳אנר המשחקים המדובר כאן יהיה עליכם לאסוף קפיצים במהלך הדרך, על מנת לקבל את יכולת הקפיצה הכפולה. בנוסף, יהיה עליכם לשים לב לא להשתמש בה כשאין בה צורך, שכן ככל שהשלבים מתקדמים כך יהיה עליכם לחשב את צעדיהם בזהירות על מנת לא להפסל.

יתרון: לצד המשחקיות המשעשעת והעז שיכולה להחשב כחברותית, היתרון הכי ברור של האפליקציה היא שאינה דורשת רשימת הרשאות מופרכת ללא סיבה.

חסרון: המשחק עצמו בסיסי למדיי ויכול להמאס בקלות, במיוחד אם אינכם נמנים על חובבי המשחקים ״האינסופיים״ שכל מטרתם היא לאסוף כמה שיותר נקודות."

להורדה

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.