ההשקה של טלפון הדגל החדש של LG כבר נמצאת ממש מעבר לפינה. ה-G5 יושק מחר באופן רשמי, כשבדרך פתחה הנציגות המקומית של החברה גם בהרשמה מוקדמת למכירת המכשיר שלוותה בחבילת בונוס נאה. יחד עם הטלפון החדש אמורה החברה גם להשיק מספר אביזרים מלווים שיעשו שימוש ביכולות של המכשיר החדש, ובמיוחד במודולריות שמציעה, בין השאר, החלפת סוללה בקלות רבה.

אולי כדי להראות את כל זה בזמן אמת, ולכאורה לפחות להראות כיצד השימוש באביזרים הללו, יחד עם היכולות החדשות של המכשיר, שכרה LG את שירותיו של אחד מכוכבי סרטי הפעולה הלוהטים של השנים האחרונות, ג'ייסון סטיית'ם, מי שכיכב בסרט 'מהיר ועצבני 7' כיריב האולטימטיבי של וין דיזל ושל פול ווקר שנהרג במהלך התקופה בה הסרט היה בהכנה.

לא ברור לחלוטין מהו המסר העיקרי ש-LG מנסה להעביר בסרטון בו סטיית'ם מככב בכמות גדולה מאוד של דמויות, כולל דמויות נשים. האקשן, בכל מקרה, מוגש באוקטן גבוה, וכן, יש גם הופעה של משקפי ה-VR. תיהנו?

http://youtu.be/tOpsnNf9Wj0

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.