סדרת המכשירים החדשה של סוני ׁ(Sony), ה-Xperia Z5, Z5 Compact, וה-Z5 Premium לא יורדת מהכותרות. בסוף השבוע שעבר העלתה החברה פרטים ראשונים על המכשירים בפייסבוק ואז מיד התחרטה ומחקה את הפוסט. השבוע, לעומת זאת, העניינים כבר יצאו משליטתה של סוני כאשר סרטון וידאו שדלף לרשת חשף כנראה את מה שטענו השמועות – מכשיר ה-Xperia Z5 יהיה המכשיר הראשון שיכיל מסך בתצוגת 4K, כלומר 2160×3840 פיקסלים.

הווידאו, שצץ באתר צרפתי בשם Clubic וככל הנראה צולם על ידי מחלקת היחצי הציבור של סוני בצרפת, מדגים כיצד משתמשים במכשירי ה- Xperia Z5 וה-Xperia Z5 Premium, כאשר הדובר בסרטון אף מכריז בקול כי מדובר הפרימיום הוא הסמארטפון בעולם עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 4K.

בין שאר המרכיבים האחרים שמאשר הווידאו אפשר למצוא את מערכת ה-Snapdragon 810, חיישני טביעות אצבע צדדיים, חיי סוללה שמספיקים ליומיים, עמידות בפני מים ואבק, ומצלמת 23 מגה פיקסל עם פוקוס של 0.03 שניות. ה-Z5 הרגיל יכיל מסך 1080 פיקסלים רגיל בגודל 5.2 אינץ', ואילו גירסת הקומפקט תסתפק במסך 720 פיקסלים ברזולוציית 4.6 אינץ' בלבד.

http://www.youtube.com/watch?v=tZStbNlshsw

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • amir1313

  פשוט מטומטם, אפילו סמסונג ששמו מעבד הרבה יותר חזק לא שמו מסך 4K….

 • Samsung Galaxy Note 4

  חיי סוללה שמספיקים ליומיים עם מסך כזה?

 • iphone1000

  הגזמה לא נבונה .הסוללה לא תשרוד יותר משעתיים ומה קרה למסך 5.7 אינץ' (זה היה צריך להיות פאבלט גדול יותר – 6.4 אינץ' או 5.7 אינץ' )

 • RuR‎

  חיי סוללה שמספיקים לשעתיים. עם מסך 4K שצורך יותר מכל מסך היום ומעבד סנאפדרגון 810 שזולל מלא סוללה…

  • אבי

   סומך על סוני שדאגו לכל הפינות בדגם הזה.

   • RuR‎

    אז כנראה שאתה סומך עליהם בלי סיבה. כל הסקירות קטלו לחלוטין את Z3+, ועכשיו הם עומדים להוציא שוב את אותו המכשיר עם סוללה עוד יותר חלשה וביצועים נחותים בהרבה בגלל מסך ה-4K