פייסבוק (Facebook), כך מתברר, מתכננת עוד שינויים בדרכים בה המשתמשים מתקשרים בתגובות לפוסטים בתזרים החדשות שלהם. בהתאם לשאיפה שהביעה החברה בעבר הקרוב לתת יותר ויותר ביטוי לוידאו ברשת החברתית שלה, אולי בגלל נטישה מסוימת בידי הצעירים, היא בוחנת עתה שילוב של וידאו גם בתגובות.

החברה בודקת היתכנות שאחת מאפשרויות שבתגובות לסטטוסים השונים תהיה השארת סרטון קצר, והיא כבר בודקת את זה באפליקציות של השירות לאנדרואיד, ל-iOS וגם למי שעדיין משתמש בה באמצעות דפדפן האינטרנט במחשב שלו.

"זה חלק מהרצון שלנו לספק כלים שונים לאנשים לשתף תכנים מהנים והבעתיים עם חבריהם בפייסבוק", מסר אחד מחברי צוות התגובות של הרשת, שלא מסר באלו מדינות מבוצע הניסוי בינתיים, וכן גם לא סיפק מידע לגבי הכוונה להרחיבו, אם בכלל.

איך זה יעבוד? בדיוק כמו שילוב וידאו בסטטוס, והם לא יופעלו באופן אוטומטי, שלא כמו שנהוג כיום בסרטונים שמשתלבים במקרה או שלא בתזרים החדשות. כדי להשאיר תגובת וידאו, דרך אגב, יצטרכו המשתמשים ללחוץ על צלמית המצלמה בשורת התגובה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.