תמונות שהופיעו ברשת המיקרו בלוגים הסינית ווייבו (Weibo) טוענות שמדובר במכשיר הקצה הגבוה החדש של שאומי (Xiaomi), ה-Mi Note 2 שאמור לצאת לשוק, לפי ההערכות, רק בסוף הרבעון הראשון של 2016 מכיוון שהוא אמור להיות מבוסס על המערכת על שבב החדשה של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapdragon 820 שאינה אמורה להגיע לשוק לפני כן.

כפי שאפשר לראות, אם מתייחסים לתמונות הללו כנכונות, המסגרת של המכשיר מאוד דקיקה כך שנראה שהמסך הוא מצד לצד. כמו כן בולטת המצלמה הכפולה מאחור, וכן כפתור הבית הפיזי. כפתור זה אמור, איך לא, לכלול גם חיישן טביעות אצבע שבנקרה הזה אמור להיות מבוסס על טכנולוגיית החישה הביומטרית של קוואלקום – Sense ID Ultra-Sonic.

המסך הוא בגודל 5.7 אינץ', כמו ב-Mi Note, אבל הרזולוציה תוקפץ מ-FHD ל-QHD. השבב הגרפי, כפועל יוצא מהשימוש ב-Snapdragon 820, יהיה ה-Adreno 530. מבחינת זיכרון מדובר ב-4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. המצלמה הראשית מאחור תהיה בגודל של 23 מגה-פיקסל, ולא ברור עדיין מה השנייה, והקדמית 12 מגה-פיקסל. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.1 שמעליה ממשק החברה MIUI 7 כפי שאפשר לראות בתמונה. הסוללה תהיה בגודל של 3,500 מילי-אמפר/שעה.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • עוז

  נראה כאילו עשו את זה בצייר..

 • RuR‎

  בקיצור זהה לקודמו רק עם חיישן טביעת אצבע, מעבד חדש יותר, ומצלמות משופרות. נחמד מאוד.

 • Roy

  נשמע חלומי, הייתי מוסיף לו רק סטראו ספיקרס.

  • Yossi Cohen

   הייתי מוסיף לו רק מסך FHD ולא 2K והכל היה טוב.
   בשביל אחלה ביצועים על FHD צריך בערך 300 GFLOPS בכרטיס מסך מתחת ל200 צריך 720P
   יש דברים יותר חשובים במסך מאשר הרזולוציה כגון ניגודיות דיוק וחיות צבעים ועוצמת תאורה מינימאלית ומקסימאלית.
   רזולוציה גבוהה יותר=טלפון איטי יותר באפליקציות תלת מימד=טלפון שיהיה יותר איטי מהאייפון במשחקים.

 • iphone1000

  לא ניראה אמיתי