אחת ההצלחות של מוטורולה בתחום האנדרואיד היה ללא ספק מכשיר ה-Milestone, או בגרסתו האמריקאית, Motorola Droid ששוחרר בסוף 2009 והיה הראשון עם גרסת האנדרואיד 2.1. הוא היה מכשיר המשלב מקלדת מלאה הנשלפת הצידה, ומאז מוטורולה הוציאה בעקביות מכשיר מסדרת ה-Droid עד ה-Droid 4 שזכה לעיצוב של ה-RAZR והושק בתחילת 2012. כעת, שמועות חדשות מציגות את מה שנראה כהדור הבא, ה-Droid 5.

למרות שמוטורולה בידיה של גוגל, נראה שהחברה לא זונחת את המקלדת, ועל פי דיווח ותמונות שהגיעו מאתר NewCellPhonesBlog שהגיעו במקור מבלוג במזרח, זהו מכשיר אנדרואיד המשולב במקלדת 5 שורות, כשעל פי הערכות הוא מגיע עם מסך 4.3 או 4.5 אינצ’. עוד נאמר כי הוא יצויד בתקשורת NFC, עמיד לנפילות ומים, ועל פי הלוגו של חברת Verizon בחלק התחתון (המפעילה שהשיקה את כל סדרות ה-Droid), הוא יצויד בתקשורת דור 4 LTE.

בינתיים אין כל אישור לדיווחים. האם הייתם מאמצים מכשיר מקלדת או נשארים עם המקלדת הוירטואלית?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.