לקראת כנס הסלולר השנתי MWC 2015 השמועות מתגברות: יצרנית הכיסויים Spigen חושפת את החלה להציע במכירה מוקדמת כיסויים עבור מכשיר ה-Galaxy S6, מכשיר הדגל החדש מבית סמסונג שכידוע – עדיין לא הוכרז.

הכיסויים החדשים, ארבעה במספר, זמינים במגוון צבעים באתר אמזון, ויחד איתם גם הדמיה של מכשיר ה-Galaxy S6 החדש. בעוד שמעט קשה לקבל מבט מלא, ניתן לראות את הקווים הכלליים, המצלמה מאחור שלצידה פלאש LED וחיישן מד הדופק שעברו לימין העדשה וכן בקדמת המכשיר כפתור הבית, החזרה וחיישן התאורה בקצה העליון לצד המצלמה הקדמית.

אמנם לכאורה, לא נראה שינוי גדול בעיצוב מבחינת הדור החדש, אך מה שמסתיר בעיקר את גבולות הגזרה של המכשיר הוא הכיסוי, ולפי תמונות אחרות שדלפו השבוע לרשת נראה כי אכן סמסונג עוברת לשימוש במתכת. בתמונות אלה ניתן לראות את העיצוב הדומה של המכשיר כפי שהציגו ב-Spigen, כולל חלקו האחורי.

בנוגע לאמינות התמונות יש לציין כי Spigen הייתה אחראית בעבר על חשיפה של מכשירים אחרים כמו ה-HTC One, LG G3, Nexus 5 ועוד כך שיש לה כבר “קבלות” בתחום. את הכיסויים ניתן לרכוש כבר עכשיו והאספקה החל מ-13 לאפריל, כפי הנראה התאריך המשוער להשקת ה-S6.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • רן
 • טל

  אז בעצם איפה הרמקול? לא בגב המכשיר?

 • amit

  דווקא לדעתי הוט ניראלי יותר טוב מנגאלקסי 5 … פחות דחוס יותר רחב, ככה זה מרגיש

 • אלי

  אם זה נכון, הרי שזו אכזבה אמיתית. זה ממש העתק-הדבק של גלקסי 5, עם שינוי מינורי במיקום הפלאש ומד הדופק. ממש עצוב לראות איך קשה להם להינתק מקו העיצוב הקודם, במקום לנסות ולהמציא את סדרת הדגל שלהם מחדש, כפי שעשו עם הגלקסי 3 בזמנו.
  הלוואי ונתבדה, אני מאוד מתכנן על המכשיר הזה, רוצה לשדרג מגלקסי 4.

  • user30000z

   הלוואי שה״עיצוב״ היתה הבעיה של סמסונג

 • CR7

  ניראה אותו דבר כמו גלקסי 4 ו5 עלק project zero

  • חיים

   צודק, לא הבנתי את העניין