לטלפון הראשון של נוקיה (Nokia) בעידן החדש שלה אמורים לקרוא Nokia D1C. אם לא ייקרה משהו מפתיע הוא אמור להיות מוצג בתערוכת המובייל השנתית בברצלונה במהלך פברואר 2017, ולהגיע להשקה זמן קצר לאחר מכן. בינתיים הרשת כמובן מתעסקת עם המכשיר לא מעט, במיוחד לאחר שב-Weibo, הרשת החברתית של סין, התגלו תמונות לגביהן נטען שהם של המכשיר החדש. התמונות מציגות את המכשיר מכל הכיוונים וכן מראות שהצבעים בהן הוא יוצע יהיו שחור, לבן וזהוב, לפחות בינתיים.

כמו שאפשר לראות המכשיר נראה סטנדרטי למדי, אפילו במונחים של שוק בינוני תחתון ולמטה מכך. לפי הדיווחים רק הדגם עם המעטפת המוזהבת יכיל חיישן טביעת אצבע.

המעבד עצמו חלש יחסית, Snapdrgaon 410 של קוואלקום (Qualcomm), ומלווים אותו 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. למצלמה האחורית חיישן 13 מגה-פיקסל ולקדמית 8 מגה-פיקסל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.