מייזו (Meizu) אמורה להשיק בעוד יומיים את מכשיר הדגל החדש שלה, שכבר סיפרה שייקרא Pro 5 בלבד, בלי התחילית של MX, וזאת כדי להגדיר את מכשירי הדגל שלה כמשפחה חדשה.

כעת דלפה לרשת תמונה של המכשיר, לפחות לכאורה, ואם להאמין לתמונה, קשה לראות שינוי עיצובי משמעותי לעומת ה-MX5 שכבר סקרנו באתר. כמוכן, קשה להבין מהתמונה האם גם הפעם מדובר במכשיר עם מסך 5.5 אינץ', כמו כל המכשירים שהחברה השיקה במהלך השנה האחרונה, או שהפעם היא תצייד את המכשיר עם מסך 5.7 אינץ'. מה שבטוח הוא שהמכשיר יגיע עם מערכת על שבב חזקה במיוחד, ה-Exynos 7420 של סמסונג (Samsung), אותה מערכת שנמצאת גם במכשירי הדגל של החברה הקוריאנית.

בתמונה גם לא מוצגת מערכת ההפעלה הנכונה – גם ה-Pro 5 יגיע עם Flyme OS – וזו כנראה הסיבה שכפתורי הניווט מוצגים בחלק התחתון של המסך. אפשר בהחלט להעריך שגם כאן הכפתור הפיזי האליפטי ישמש ככפתור הבקרה היחיד עם טכנולוגיית ה-mBack של החברה, ושמתחת יושב חיישן טביעת אצבע כמו ה-MX 5

כמו כן, למרות שככל הנראה החברה תציג בהשקה גם את גרסה 5.0 של הממשק/מערכת ההפעלה שלה, ה-Pro 5 יגיע עדיין עם גרסה 4.5, כך לפחות לפי הדיווחים.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • גיא קרויטורו

  mTouch 2.0

 • Coverptech

  האם גם הוא יגיע עם תדרים מוגבלים לפלאפון? הופך את המכשיר לכמעט לא רלוונטי לשימוש לכל מי שמשתמש בפלאפון או הספקיות הוירטואליות המבוססות עליה.

  • אוראל

   נקווה שלא, תכננתי לשדרג להורים שלי את המכשירים לmx5 עד שהתברר לי שהוא תומך רק בתדר אחד של חברת פלאפון

   • Coverptech

    מזל שזה התברר לך. משום מה, ברוב הסקירות שקראתי, כולל כאן, לא אוזכר הנושא. כמי שהשתשמש בעבר במכשיר שתומך רק בתדר אחד – מדובר בסיוט. בתוך מבנים הקליטה מתרסקת עד לרמות הנמוכות ביותר ולעיתים ללא קליטה כלל.

    מעניין מדוע נקודה, שאני משוכנע שניתן להסכים שהיא חשובה ביותר, לא מוזכרת בסקירה?

    • אוראל

     אני משער שמדובר בחוסר ידע לעניין. מכיוון שרוב המכשירים מתאימים לכל חברות הסלולר בישראל, אין טרחה באתרי האינטרנט לבדיקת התדרים בהם המכשיר תומך.
     אציין שנתקלתי בזה רק באתר של bag במפרט הטכני של המכשיר.

     • Coverptech

      וגם שם זה מופיע באותיות קטנות יותר משאר המפרט. וחבל שלא בודקים את התדרים ורואים לנכון ליידע את קהל הקוראים על פרט חשוב שכזה.

      • אוראל

       צודק לגמרי!