האם אפל עומדת להיפרד מסימן ההיכר שליווה אותה בחמש שנים האחרונות, מחבר ה-Lightining, וליישר קו עם רוב יצרניות האנדרואיד שכבר מציעות חיבור USB-C? כך עולה מדיווחים אחרונים שמגיעים לרשת. על פניו, צעד שכזה עשוי להיות הגיוני, שכן אפל היא בין היצרניות שדחפו לשימוש במחבר USB-C, והיא עבר שילבה אותו במחשבי ה-MacBook Pro האחרונים שלה.

דיווחים נוספים טוענים כי iPhone 8 עשוי לכלול תצוגה קמורה, כדוגמת תמונת הקונספט לעיל, במקום התצוגה המלבנית כיום. אם אכן הדיווחים נכונים, אפל צפויה להשתמש במסכי OLED ולהיפרד ממסכי ה-LCD המלווים אותה במשך כעשור, לפחות בדגם המתקדם יותר של המכשיר החדש. בהיבט הזה, צפויה אפל להשתמש בשירותיה של יצרנית מסכי ה-OLED הגדולה בעולם כיום, סמסונג (Samsung), ולפי ההערכות שנשמעו הן כבר חתמו על על הסכם לאספקה של כ-160 מיליון מסכים. בנוסף נציין כי אפל בודקת יצרניות אחרות כדוגמת LG, Japan Display ו-Sharp שנרכשה לאחרונה על-ידי פוקסקון (Foxconn) – בהנחה שמשהו ישתבש בדרך.

והצד השלישי של המטבע הוא שהמכשיר צפוי לכלול לראשונה אפשרות לטעינה אלחוטית. נזכיר, כי לאחרונה אפל הצטרפה לאיגוד הטעינה האלחוטי Qi, אם כי לא ידוע לפי שעה האם בהכרח תשתמש בתקן המדובר או שמה בטכנולוגיית טעינה אלחוטית אחרת.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • מורדכי משיטה

  חחח עוד מושפע שנפל למלכודת מהפסכולגיה של אפל

 • יהודה (לא המכבי)

  הידעת: אפל זה תפוח באנגלית.

  • מורדכי משיטה

   תגיד תפוח נגוס גם פה הם חייבים להרוס שום דבר לא שלם אצל אפל כמו הלגו כך הם מתייחסים ללקוח חברה של חזרים

 • ‫dking

  בקיצור אפל הכי טובה כרגיל

  • יובל

   איך זה הכי טוב אם יש את זה לעשרות פלאפונים כבר שנים?
   לא יודע אם אתה ציני או פשוט עיוור..

   • ‫dking

    אני מישהו שמסוגל לזהות טלפונים נורמליים וטלפונים על הפנים!!

  • David Shalom

   עכשיו רק נשאר שהאייפון יעבור למע' אנדרואיד, וזה יהיה טלפון הביניים הטוב בעולם!