עמוד הבית האייקוני של גוגל לא זוכה לשינויי עיצוב מרחיקי לכת, האחרון שבהם היה הניסיון להחליף את סרגל הניווט הטקסטואלי בחלקו העליון של הדף בתפריט וויזואלי ודינמי נחל כישלון כשקמה זעקה מן המשתמשים, אך נראה כי הדבר לא מונע מן החברה לבוחן בכל זאת עיצוב חדש.

השינוי האחרון כנראה עדיין נמצאי בשלבי בדיקה, שכן הוא אינו זמין עבור כלל המשתמשים אלא רק אלו אשר המשתמשים בגרסת ה'קאנרי' (Canary) של הדפדפן כרום, גרסה ראשונית במיוחד, אלו בוודאי ירימו גבה נוכח השינוי העיצוב האחרון: סרגל הניווט בחלקו העליון של המסך הוסר לחלוטין – כולל הכל. לא ברור אם בגוגל בוחנים עיצוב מינימליסטי יותר או שמה מדובר ב תקלה או שלב ביניים, שכן משתמשים מסוימים אומנם לא רואים את סרגל הניווט, אך במקומו לצד כפתור הכניסה (Sign In) מופיע כפתור תפריט שלחיצה עליו פותחת תפריט צף עם שירותי גוגל הנפוצים ביותר.

לפני שמרימים את הקלשונים ומדליקים את הלפידים חשוב לזכור כי רוב השינויים הללו הן בגדר ניסוי, ויש סיכוי כי בגוגל רק מעוניינים לראות כיצד מתקבל שינוי העיצוב החדש, בטרם יפרסו אותו לכלל המשתמשים או שהוא יישאר תמיד בגדר ניסוי לא ממומש.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.