כשלושה חודשים לפני שהיא צפויה לחשוף את צמד מכשירי הדגל הבאים שלה, iPhone 6s ו-iPhone 6s Plus, החלה אפל (Apple) בתהליך הייצור הראשוני לקראת ההכרזה הצפויה בחודש ספטמבר השנה.

על-פי הדיווח של סוכנות הידיעות בלומברג, מתמקדת החברה קודם כל במסכי המכשירים שיכללו, כך על פי כל העדויות האחרונות, את טכנולוגיית ה-Force Touch שהושאלה למעשה ממחשבי ה-Mackbook וה-Macbook Pro החדשים של החברה. בפשטות, מדובר למעשה בטכנולוגיה בה המכשיר מזהה את עוצמת לחיצתו של המשתמש ומגיב בהתאם. עם זאת, יש לציין כי מדובר בתהליך ייצור ראשוני כאמור, בעוד תהליך הייצור ההמוני ומסיבי יחל, כפי הנראה, כחודש וחצי עד חודשיים לפני ההשקה בפועל.

עוד מוסר הדיווח כי כפי הנראה תישאר היצרנית נאמנה לקו העיצוב אותו הובילה עם המכשירים הקודמים, ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus עם אותו גודל מסך, אך תחת מכסה המנוע צפויה החברה לערוך מקצה שיפורים נרחב. על-פי הדיווחים השונים, המכשיר הקטן בסדרה, ה-6s יציע מעבר מסך 4.7 אינץ' ברזולוציית HD 1080p. בנוגע לאח הבכור, ה-6s Plus, תעדיף היצרנית, כך גורסות השמועות, להגדיל את הרזולוציה ל-2K שכבר משולבת במכשירים רבים כיום.

בנוסף שני המכשירים אמורים להכיל זיכרון עבודה בנפח זהה של 2 ג'יגה-בייט ומעבד מרובע ליבות. גם מצלמת המכשיר צפויה לעבור מקצה שיפורים והיא תהיה מבוססת על חיישן של סוני (Sony) בגודל 12 מגה-פיקסלים.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
  • iphone1000

    לא יהיה Full HD ב 6S

  • רון וייצמן

    רזולוציות המסך ישארו זהות, גם ככה הכל נראה איכותי וחלק על מסך האייפון 6 ובמשחקים ואתרים רואים יותר פרטים ממכשירי FULL HD אחרים. כפתור הבית אולי ירד בגלל הForce touch אם הם יצליחו לשלב חיישן טביעות על המסך (כנראה זה יהיה באייפון 7). למכשיר יהיה הכי הרבה 3 ליבות, גם ככה המעבדים של אפל חזקים לעומת שאר המכשירים. המצלמה אולי תגדל ל10 מגה פיקסל, אפל מאמינה שלשימוש אישי 8 מגה פיקסל מספיק אבל יש עליה לחץ להגדיל את הרזולוציה. מצלמת הוידיאו תישאר 1080/60 כמו באייפון 6 אלא אם הגיעו כבר לטכנולוגיה 2K/60 כי אפל מעדיפה וידיאו חלק ואיכותי מאשר רזולוציה גבוהה יותר. זכרון הראם יעלה 100% ל2 והרמקולים יתחזקו.