כנראה שלא רק סמסונג (Samsung) לא הצליחה במשימה שלה לשלב את חיישן טביעות האצבע במכשירי ה-Galaxy S8 החדשים שלה מתחת לזכוכית הקדמית, בלי כפתור בכלל. לפי הדיווחים הנוכחיים, הגורל של המתחרה הגדול, iPhone 8, יהיה דומה. אפל (Apple) כנראה לא מצליחה למצוא פתרון אמין מספיק שיהיה מוכן בזמן להשקה של מכשיר הדגל הבא שלה שכל כך מעורר ציפיות.

למעשה, לפי שרטוטים שהופיעו ברשת, תרשימים שאמורים להציג את המיקום של חיישן ה-Touch ID הקנייני של החברה, גם במקרה של ה-iPhone 8 הוא יועבר לחלוטין לאחור, אל מתחת לכפתור ייעודי משלו. בדיוק מה שבאפל לא ממש רצו בהתחלה לעשות.

כפי שאפשר לראות מהתרשים, החיישן יהיה ממוקם ממש במרכז הגב של ה-iPhone 8, והמצלמה תוצמד ממש לקצה של המכשיר.

ההערכה שזה מה שיקרה קיבלה חיזוק מחברת האנליסטים CLSA שטענה כי היא בדקה במקורות שלה בשרשרת הייצור של המכשיר החדש של אפל, כדי לבדוק מה קורה עם החיישן, ולפי ההערכות ולפי המידע שהיא אספה יש סיכוי מאוד גבוה שהוא יהיה מאחור בדיוק כמו ב-Galaxy S8.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.