מי רוצה מיני?

נראה כי בתקופה האחרונה השמועות הרבות אודות טאבלט ה-iPad Mini מבית אפל (Apple) פשוט מסרבות לרדת מהכותרות, מה שבהחלט מחזק את קיומו. עד עכשיו הודלפו כמעט כל הפרטים, למעט מחירו.

על-פי הדיווח של Mobile Geeks, נמצא רישום של לא פחות מ-16 סוגי iPad Mini שונים אשר נשלפו ממערכת של קמעונאית אלקטרוניקה גרמנית. התמונה המודלפת מציגה כי הטאבלט החדש יוצע למכירה בצבעי שחור ולבן, ומחירו ייקבע לפי תקשורת 3G, וכמובן לפי נפח האחסון. הדגם הזול ביותר, אשר יכלול Wi-Fi בלבד עם אחסון פנימי בנפח 8 ג'יגה-בייט, יעלה 249 אירו (כ-325 דולר), והדגם היקר ביותר אשר יכלול Wi-Fi, תקשורת 3G ו-64 ג'יגה-בייט יעלה 649 אירו (כ-845 דולר). מכאן ניתן להסיק, כי על כל הכפלת נפח האחסון נצטרך להיפרד מ-100 אירו (כ-130 דולר), וכך גם על הוספת תקשורת 3G למכשיר.

אין ספק, המחיר בהחלט ממש לא זול כפי שציפינו, שכן טאבלט ה- Nexus 7 בגרסתו הבסיסית (הזהה ל- iPad Mini מבחינת נפח האחסון והתקשורת), נמכר ב-$199 בלבד. זול יותר באופן משמעותי , המפחית את כדאיות קניית המיני טאבלט של אפל לעומת המתחרה הראשית, גוגל, לפחות מבחינת מחירו. בכל אופן, יש לזכור כי מדובר בהדלפה בלבד, ולכן נאלץ לחכות להכרזתו הרשמית (שככל הנראה תתרחש ב-23 בחודש אוקטובר) כדי לדעת את המחיר הסופי.

שתף:
-פרסומת-
כתב באתר TGspot מנובמבר 2011. גאדג'טים וטכנולוגיה זורמים בדמי, אפליסט לשעבר (כן, עשיתי את טעות חיי) ובעל Galaxy S3 בהווה.
 • יוסי

  אייפוד טאץ'[5] החדש עולה 300$ בגירסה הכי זולה אז האייפד יעלה 325$!!?? לא הגיוני
  אלא אם כן אפל ישיקו מכשיר באיכות ירודה מה שלא מתאים לאפל,
  לדעתי הוא יגיע עם מסך רטינה ומעבד A6 וזיכרון בנפח32G בגירסה הכי זולה והמחיר ההתחלתי יהיה לא פחות מ300 אירו 380$

 • אורן

  איך אומרים? אם אתה פראייר, קנה אפל.
  אי אפשר להחליף סוללה, הגן תמיד סגור, ואפל תשלח אותך לקנות חדש אם יתקלקל חלק.
  ובמחירים כאלה הכי טוב לקנות טאבלט אנדרואיד.

 • פיפוש

  התעלומה הגדולה היא איך זה יסתדר עם מחירי האייפו דים

 • אהרון

  בכל זאת בגרמניה המחירים יותר יקרים. אין לי ספק שבארצות הברית הקפיצות יהיו במאות דולרים והמחיר יהיה 300 ולא מחיר לא עגול

 • איתי

  שימו לב שמחיר האייפד 3 באירופה קרןב ל-500 אירו (בצרפת 490, בגרמניה 480, בספרד 490, באיטליה 480), שזהו אותו המחיר שבו אפל מוכרת את האייפד בארה"ב – בדולרים.
  מכאן ניתן להניח שאם הם ימכרו את האייפד מיני באירופה ב-250 אירו, מחירו בארה"ב לא יעלה על 270 דולר. ולאנשים לא אכפת לשלם עוד 70 דולר על השם "אפל" (לרוב הם משלמים עוד 300 דולר עם השם הזה).