נראה כי בתקופה האחרונה השמועות הרבות אודות טאבלט ה-iPad Mini מבית אפל (Apple) פשוט מסרבות לרדת מהכותרות, מה שבהחלט מחזק את קיומו. עד עכשיו הודלפו כמעט כל הפרטים, למעט מחירו.

על-פי הדיווח של Mobile Geeks, נמצא רישום של לא פחות מ-16 סוגי iPad Mini שונים אשר נשלפו ממערכת של קמעונאית אלקטרוניקה גרמנית. התמונה המודלפת מציגה כי הטאבלט החדש יוצע למכירה בצבעי שחור ולבן, ומחירו ייקבע לפי תקשורת 3G, וכמובן לפי נפח האחסון. הדגם הזול ביותר, אשר יכלול Wi-Fi בלבד עם אחסון פנימי בנפח 8 ג'יגה-בייט, יעלה 249 אירו (כ-325 דולר), והדגם היקר ביותר אשר יכלול Wi-Fi, תקשורת 3G ו-64 ג'יגה-בייט יעלה 649 אירו (כ-845 דולר). מכאן ניתן להסיק, כי על כל הכפלת נפח האחסון נצטרך להיפרד מ-100 אירו (כ-130 דולר), וכך גם על הוספת תקשורת 3G למכשיר.

אין ספק, המחיר בהחלט ממש לא זול כפי שציפינו, שכן טאבלט ה- Nexus 7 בגרסתו הבסיסית (הזהה ל- iPad Mini מבחינת נפח האחסון והתקשורת), נמכר ב-$199 בלבד. זול יותר באופן משמעותי , המפחית את כדאיות קניית המיני טאבלט של אפל לעומת המתחרה הראשית, גוגל, לפחות מבחינת מחירו. בכל אופן, יש לזכור כי מדובר בהדלפה בלבד, ולכן נאלץ לחכות להכרזתו הרשמית (שככל הנראה תתרחש ב-23 בחודש אוקטובר) כדי לדעת את המחיר הסופי.