חיקויים ל-iPad יש לא מעט, אם כי חלקם מצליחים למשוך את העין עם תכונות ייחודיות כאלו ואחרות. כזה גם ה-Onda V919 3G Air, המציע מפרט דומה (על הנייר) לזה של ה-iPad Air 2, תג מחיר אטרקטיבי וכן תכונה ייחודית אחת: הוא מאפשר להחליף בין אנדרואיד לחלונות בהפעלה כפולה (dual boot).

ל-Onda V919 3G Air מסך בגודל 9.7 אינץ׳, בדומה ל-iPad Air 2 כמו גם ברזולוציה של 2048×1536 פיקסלים. למכשיר, המבוסס על מעבד מרובע ליבות Bay Trail-T מבית אינטל (Intel), יש זכרון עבודה (RAM) של 2 ג'יגה-בייט, מצלמת 5 מגה-פיקסל אחורית ו-2 מגה-פיקסל קדמית.

המכשיר, כאמור, מריץ שתי מערכות הפעלה במקביל: Windows 8 ו-Android 4.4, כאשר ניתן להחליף בניהן בקלות. הבעיה הגדולה ביותר של המכשיר היא הזכרון שלו: 64 ג'יגה-בייט של זכרון יכולים להיות דיי והותר עבור משתמש ממוצע, אבל מה קורה כאשר על הזכרון הזה מותקנות שתי מערכות הפעלה ולא אחת? רק Windows 8 לבדה תופסת 20 ג'יגה-בייט מהזיכרון הפנימי, מה שעלול להוביל לחוסר מקום. ניתן אמנם להרחיב את האחסון על ידי כרטיס זכרון ולהוסיף עד 128 ג'יגה-בייט נוספים, אך מערכות ההפעלה עצמן עדיין תשארנה מותקנות על זיכרון המכשיר.

מחירו של ה-Onda V919 3G Air זול באופן מפתיע, ועומד על כ-193 דולרים, אם כי לא ידוע מתי יצא אל מחוץ לגבולות סין, אם בכלל.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • אור

  אפשר להזמין את המכשיר כמעט לכל העולם ע"י רכישה באתר החברה,
  מקווה שהוא יספק את התוצאה

 • מישהו

  וואי הסינים האלה ממש מעתיקנים. אפל בטח תתבע אותם. אבל באמת, למה צריך להעתיק דברים ממישהו אחר?? אי אפשר להמציא משהו בעצמך? הם מעתיקים ועוד אחר כך טוענים שאפל העתיקה מהם את עיצוב האייפון 6.

 • גלעד

  הרזולוציה היא לא גבוהה מזו של האייפד, היא זהה לה…