קרה לכם שאיבדתם את המידע הכי חשוב בסמארטפון שלכם? בטח לא סיטואציה נעימה שיכולה לקרות לכל אחד. למרות אפשרויות הגיבוי הקיימות, רבים לא משתמשים בהם באופן קבוע ובמקרים שבהם הטלפון שבק חיים אנו מגלים כי אין לנו גיבוי מעודכן או חלילה – אין לנו גיבוי בכלל.

חברת Leawo Software המפתחת מגוון כלים לבעלי מחשבי חלונות ומק, מאפשרת גיבוי ושחזור של טלפונים מבוססי iOS עם iOS Data Recovery. מדובר בתוכנה ידידותית למדי באמצעותה ניתן לשחזר בקלות קבצים, הודעות, אנשי קשר, תמונות, היסטוריית שיחות, תזכורות והערות בלחיצת כפתור.

התוכנה עובדת בסנכרון מול ה-iTunes ומבצעת את השחזור באופן מדויק להפליא, גם ברמת הקובץ הבודד כך שלא נדרש לשחזר את כל המכשיר במידה ונדרש, גם אם מדובר בתוכן שנמחק או ניזוק, שחזור הגדרות יצרן או Jailbreak. היא פועלת עם הגרסה האחרונה של iOS 9.3 ומתעדכנת במידת הצורך לתמיכה עתידית.

רוצים לקבל עותק בחינם?

iOS Data Recovery נמכרת בתשלום של 59.99 דולר, אבל לנו יש שישה עותקים למחשבי Windows לחלק לכם בחינם. איך משתתפים? כתבו לנו במערכת התגובות באתר (Disqus) על מקרה בו גיליתם כי תוכן במכשירכם נמחק או נעלם, כיצד זה קרה ומה עשיתם כדי לשחזרו. הסיפורים הטובים ביותר לדעתנו יזכו את כותביהם במספר סידורי חוקי למהדרין לגרסת ה-Windows המלאה של התוכנה.

שימו לב כי יש להזין במערכת את כתובת המייל שלכם ובהשתתפות לתחרות הנכם מאשרים את קבלת הניוזלטר השבועי שלנו (תוכלו להסיר את עצמכם בכל זמן). כתובת המייל אינה מוצגת באתר ולא תשמש אותנו בעתיד. התחרות תסתיים ביום שלישי, 12 לאפריל 2016 בשעה 22:00.

 • lidormalich

  אצלי הסיפור קרה ביום הבר מצווה של אחי
  לאמא שלי היה את כל המספרים של בעלי מקצוע שאמורים להגיע באותו היום לבר מצווה,היא באה להתקשר לתקליטן שלנו וגילתה למרבה הצער שהאיפון מחק לה את כל אנשי הקשר סתם ולבד בלי בקשתה או ישעתה.
  והכי מעצבן היה שאין שום גיבוי לאנשי קשר וכל המשפחה באטרף ענקי לבר מצווה.
  מםה לשם היא התקשרה להוט מובייל ואמרו לה שזה תקלה ידועה באפל.
  בסוף היא התחליה להוסיף ידני שוב את האנשי קשר שלה.
  אם היה תוכנה טובה לגיבוי הינו משחזרים בדקה את כל אנשי הקשר 🙂

 • בן

  אבא שלי עובד כנגר והוא שומר את כל הקליינטורה (את החובות של הלקוחות והכל) בתוך הטלפון, לאחר שנתן לדודים הקטנים שלי לשחק לו בטלפון הם ניסו יותר מדי פעמים להכניס קוד שגוי בטלפון מה שגרם לטלפון להינעל טוטלוסט. לאחר שעות של חיפושים הבנתי שהפתרון היחידי היה פשוט לאפס את הטלפון וככה אבא שלי איבד את כל החובות והטלפונים שהיו לו בטלפון 🙁

 • Oren Moyal

  בשביל מה יש את ה -iTunes ? תעשו גיבוי פעם בשבוע ונגמר הסיפור.

 • zeev

  הסיפור מתחיל לפני חודש בערך , היה לי בעיה באייפון וחשבתי שאם אני יעשה עדכון גירסה זה יסדר את הבעיה , אבל זה לא סידר לי את בעיה ( עכשיו אני בנאדם שאוהב שכל כמו שהיה) עשיתי שחזור של גיבוי אחרון , פתאום הוא ביקש הצפנת סיסמא גיבוי ולא זכרתי ניסית לעשות Apple ID זה לא הלך לי , אז עשיתי גיבוי שהיה לי לפני חצי שנה וזה עבד , יום למחרת מצאתי שתי תוכנות לפריצת הצפנות סיסמאות גיבוי במשך יומים השארתי את מחשב דלוק עם תוכנות האלה וראיתי שזה גם לא הלך והתוכנות אלה לא פרצו לי את סיסמא,אז אמרתי בוא נסה שוב את Apple ID אבל בלי האות הגדול וזה הצליח , ואז יכולתי לשחזר את גיבוי שעשיתי לפני עדכון גרסה !

 • yaakov

  אני עובד בחברה כטכנאי מחשבים

  נתבקשתי להחליף מחשב למנהל האחראי על המתכנתים
  החלפתי לו את המחשב למחשב אחר והוא העביר את כל הקבצים שלו למחשב החדש.
  אחר כך התברר שהוא צריך להחליף למערכת הפעלה 64 ביט
  עדכנתי לו את המחשב
  אך התברר שבצעתי התקנה מחדש ולא שדרוג למחשב (לא טוב לבצעה שדרוג רק התקנה מחדש).
  וכל הקבצים שלו נמחקו
  טוב אמרתי בא נשחזר לו מהמחשב הישן
  הוא מחק את כל הקבצים מהמחשב הישן
  כך שכל הקודים והתכונות הישנים שלו נמחקו לגמרי.

  עד עכשיו לא הצלחתי לשחזר לו את הקבצים הישנים שלו

  • yw71

   בלי ספק גאון מחשבים… יודע רק לפרמט.

 • דרור

  לא יודע כמה זה קשור אבל בוודאות זה סיפור מדהים…
  אחרי הצבא טיילתי בדרום אפריקה באזורים מוכי עוני.
  באחד מהיימי ראשון אחר הצהריים היינו בדרך חזרה למלון,
  אנחנו עומדים ברמזור ופתאום יד נכנסה ושלפה לי את האייפון מהחלון…
  ניסינו לרדוף אחרי הגנב אך כמובן שלא הצלחנו.
  מהר מעוד נזכרנו שיש find my iphone נכנסנו וקלטנו שיש לנו מיקום של האייפון.
  נסענו לתחנת משטרה הקרובה וסיפרנו לשוטר את הסיפור
  תוך כמה דקות היינו בלב של שכונת עוני מטורפת מוקפים שוטרים ומתחילים לעקוב אחרי נקודה שהולכת ומתרחקת.
  מפה לשם מצאנו דוכן שמוכר מגנים לאייפונים והנקודה של ה find my iphone תקועה עליו השוטרים התחילו לעשות עליו בידוק ובסוף ראינו קוביה בגודל אייפון מחוסה נייר כסף
  קרענו את הנייר כסף וישר ראינו את המגן דוד שעל המסך
  מפה לשם שילמנו לשוטרים משהו כמו 240 רנד שזה 60 שקל טיפ וזה הנזק שיצאנו מכל הסיפור ההזוי הזה…

  • yw71

   נייר הכסף היה אמור למנוע את הקליטה…

 • ‫דיו אלהרר‬‎

  פעם אחת חבר שלי בא אלי כי הוא רצה שאני יגבה ויאפס לו את האייפון אז גיבתי לו את האייפון ואז איפסתי ובסוף האיפוס בטעות החזרתי לו לאייפון את כל הקבצים שלי ואז כל התמונות והאנשי קשר שלי פתאום היו באייפון שלו אז הייתי צריך לאפס לו עוד פעם את האייפון ואז כבר לא מצאתי את הגיבוי שעשיתי לו אז בסוף הוא נשאר עם האייפון בלי גיבוי.

 • tzarfati tz

  יש בבעלותי מכשיר של חברת אפל – אייפון 5 ובו שמורים לי כל חיי… באחד מהימים משהו ממכרי השתמש באייפון ובטעות מחק את כל החומרים שהיו לי בו; חשש גדול היה בליבו האיך לומר לי את הדבר ולבסוף אזר אומץ וסיפר לי את שאירע, ברגע הראשון נחרדתי ולאחר התאוששות נזכרתי בגיבוי שיש לי ב iCloud… וכך שחזרתי למחצה את חיי.
  יודעת אני שלא בכל סיטואציה אוכל לשחזר את חיי בשלמותם היות וה- iCloud משחזר עד 5 GB …
  תוכנת iOS Data Recovery תעזור לי רבות עבור שחזור חיי וחיי סביבתי הנפלאה.

 • שמואל

  התקנתי רוקבוקס על האייפוד קלאסיק שלי בדרך חתחתים של ממש. אבל הוא ממש לא יציב. לא היתה לי כל ברירה אלא לשחזר שוב את האייטונס, ולהשתמש בתוכנת ה sher pod בכדי להכניס מזיקה ללא הכריזות של סטיב ג'ובס…

 • ‫דוד שלומוביץ‬‎

  קרה לי עם האייפון בקיץ שמילאתי אותו בתמונות דרך המחשב.ואני רואה בהגדרות שהאחסון בורח.. כשהגיע ל0.0 ק״ב פנויים הפסקתי להעביר אבל אז האפליקציית תמונות פשוט לא זזה לי ולא יכולתי לגשת לתמונות בכלל. אז ניגשתי להגדרות ואיזה קטע הייתה שם אופציה להעלות את כל הספריה לiCloud.הפעלתי את זה אבל זה מחק לי את כל התמונות שאי פעם העברתי מהמחשב(שתי האופציות ביחד לא הולכות).מאז אני יכול לגשת ל1500 תמונות החשובות האלה רק ממחשב או מאייפון.דרך להוריד מהiCloud לא מצאתי…

 • Yossi Cohen

  אפליקציה כלשהיא מובנית של אפל קורסת ואח"F אף אפליקציה מובנית לא עולה יותר ואז נעלמים כל אנשי הקשר אחרי ההדלקה מחדש…

 • Daniel Zarin

  עזרתי לדודה שלי לגבות את המכשיר הישן שלה לקראת רכישה של מכשיר אחר.
  גיביתי לה את כל התוכן (אנשי קשר, תמונות וכו').
  כאשר הגיע הפלאפון החדש, הופתעתי לגלות שכל השיחות בוואטסאפ נעלמו. חיפשתי באינטרנט דרך על מנת להשיב את אותן שיחות יקרות ערך.. ומצאתי שיטה מעולה.
  החזרתי לה את כל השיחות החשובות למכשיר החדש.