ממתינים לפריצה הבאה

לאחר מספר גרסאות בטא, אפל שחררה את iOS 8.4.1 לכלל המשתמשים. הגרסה הפומבית החדשה לא מביאה שינויים רבים, אלא בעיקר שיפורים ותיקונים בשירות ה-Apple Music ובאפליקציית המוזיקה החדשה שנוספה ב-iOS 8.4. העדכון פותר בעיות אותן חוו מספר משתמשים בעת הפעלת ספריות המוזיקה בענן (iCloud Music Library), בעיות של תמונות אלבומים לא תואמות, ועוד בעיות הקשורות לרשימות השמעה.

מעבר לכל אלו, הגרסה החדשה מביאה בשורות רעות לקהילת הפריצות (Jailbreak), שכן היא חוסמת את חורי האבטחה שאפשרו את הפריצה בגרסה 8.4. זה אומר כי מי שברשותו גרסה פרוצה של TaiG, לא יוכל להשתמש בפריצה בגרסה החדשה, ולכם לא מומלץ לעתה עתה לעדכן למי שמעוניין להישאר עם הפריצה, זאת עד שצוות TaiG ישחרר את התיקון, במידה וזה יצליח למצוא חורי אבטחה נוספים.

העדכון ניתן להורדה דרך האוויר או בחיבור המכשיר למחשב בו מותקנת ה-iTunes והוא זמין לכלל המכשירים שמריצים iOS 8. כאמור, העדכון לא מומלץ למי שרוצה להשאיר את המכשיר שלו פרוץ.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • אלעד

  איך אני יכול לשנמך לגרסה הקודמת 8.4 ???
  זה דחוף לי, בטעות עדכנתי את שתי המכשירים שלי ועכשיו אין לי JAIKBREAK
  אני חייב לעשות גיבויים לשירים שלי ואי אפשר בלי זה ואחד מהם מקוקל והם ויקרים מידי

 • Shaul Cohen

  "אפליקצית Vshare היא חנות אפליקציות שמביאה תוכנות ומשחקים שעולים כסף להורדה בחינם"

  זו גניבה!
  לפרוץ את האייפון זה חוקי לחלוטין.
  להתקין תוכנות חינמיות ללא תשלום – זה חוקי.
  להתקין כל מה שאפל לא מרשה לכם – חוקי!
  אבל, להתקין תוכנות פרוצות – זה ממש לא חוקי! (פשוט גניבה…)

 • Yossi Cohen

  כן בטח… אם הם באמת "יחסמו" את הפריצה לחלוטין מאיפה הם יגנבו רעיונות?
  מולטיטאסקינג, חלון התראות, החלקה על המקלדת לבחירת טקסט, סנכרון אלחוטי, רקעים בIOS, העתק הדבק, נקודת גישה, ווידג'טים בהתראות,רקע עם אפקט פסודו תלת מימד, יציאת וידאו לטלוויזיה,לחצן ווליום לצילום, תיקיות, תמיכה במקלדות בלוטות',פייסטיים באינטרנט סלולרי, כל אלו ועוד הרבה הם פיצ'רים ורעיונות שאפל "השאילה" מקהילת הפריצה(וגם שעבדו בדיוק אותו דבר בפריצה).

 • רון ויצמן

  אפליקצית Vshare היא חנות אפליקציות שמביאה תוכנות ומשחקים שעולים כסף להורדה בחינם וגם אפליקציות שלא קיימות באפסטור כמו itube וmovie box ללא פריצת האייפון. להורדה http://www.vshare.com

 • omer

  (כעבור 5 דקות) -"פירצת אבטחה חדשה נמצא ב ios 8.4.1"