ככל שהגרסאות החדשות מוסיפות חידושים למערכת ההפעלה, הן גם תופסות חלק גדול יותר מזיכרון המכשיר. דבר זה ניכר במכשירי אפל, שם אין אפשרות להרחיב את הזיכרון הפנימי של המכשיר ולעיתים נדרשים הלקוחות לפנות נפח גדול במיוחד (כ-5 ג'יגה-בייט) מהאחסון לצורך עדכון מהאוויר (OTA), דבר שמקשה על מכשירים בעלי קיבולת קטנה לעדכן.

כעת, כך מתברר, אפל לקחה לתשומת ליבה את הבעיה והחליטה לעשות מעשה. בגרסא 8.1.1 למערכת ההפעלה שלה, יש, פרט לשיפורי יציבות להם חיכו משתמשי האייפון 4S והאייפד 2 זמן רב, עוד הפתעה קטנה שמסתתרת. מסתבר כי לאחר העדכון מתפנה כמות זכרון (אחסון) של לפחות 500 מגה-בייט, כאשר ישנם מקרים בהם משתמשים דיווחו כי התפנו כמעט 2 ג'יגה-בייט.

לפני שתמהרו לעדכן, רק נזכיר – הגרסא החדשה, כפי שכבר הובהר, חוסמת את חורי האבטחה בהם השתמשו לצורך הפריצה. נכון לרגע זה, מכשירים שנמצאים על גרסא 8.1.1 לא ניתנים לפריצה, כך שאם אתם בעלי מכשירים פרוצים, או מעונינים לפרוץ, ייתכן ותרצו לוותר כרגע על העדכון.

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.