במשך ארבעת השבועות האחרונים, מאז שוחררה הבטא הראשונה של iOS 7 למפתחים, הרשת עסוקה בלחקור את מערכת ההפעלה החדשנית של אפל מכל כיוון, ועכשיו הגיעה הבטא השלישית של מערכת ההפעלה למפתחים.

תיקוני באגים ושיפור יציבות
כרגיל, מדובר בשיפורי ביצועים ויציבות המערכת, אך נוספו פה כמה שינויים קטנים, בחלקם הבחנו תוך זמן קצר. נעשו שינויים קטנים במרכז ההתראות, באפליקציית מזג האוויר ובאפליקציית המוזיקה כאשר אלו קיבלו פונט שונה במקצת. בר חיפוש חדש ואנימציית "משוך כדי לעדכן" חדשה נוספו באפליקציית המייל, ונעשו שינויים קלים לחיפוש בדפדפן (Safari). נוספה אנימציה חדשה כאשר ניגשים לחיפוש במכשיר (Spotlight), אנימציית אייקונים כאשר מורידים אפליקציות, בהן ניתן החל מהבטא השלישית להשתמש גם תוך כדי עדכון. ממשק המשתמש קיבל גם הוא מספר שינויים הכולל תיקיות שקופות למחצה, עיצוב מחדש של כפתורי השליטה בנגן המוזיקה ולוח השנה מציג בבירור את הימים בהם ישנם אירועים ותזכורות.

הבטא השלישית זמינה כעת למפתחים דרך האוויר, ועל פי דיווחים שפגעו במדויק עד כה, היא תפוג ב-29 לאוגוסט, עוד קצת פחות מחודשיים. עוד על iOS 7 בטא תוכלו לקרוא בסקירה שלנו.

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.