כמה שבועות בלבד מאז שחררה אפל את iOS 7.0.3, החברה שחררה מוקדם יותר היום עדכון נוסף – iOS 7.0.4. העדכון מביא שיפורים ותיקונים, כאשר התיקון הגדול ביותר הוא תיקון באג ב-Facetime, אפליקצית שיחות הוידאו של אפל.

FaceTime מאפשרת למשתמשי אפל לתקשר אחד עם השני באמצעות שיחות וידאו על פני האינטרנט. התקשורת נעשית באמצעות מספר טלפון או כתובת Apple ID, ובתחילה הייתה אפשרית רק דרך אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi), אך לאחרונה התווספה האפשרות לבצע שיחות פייסטיים גם דרך רשת סלולרית במכשירים התומכים. בנוסף ל-iOS 7.0.4, שחררה אפל גם את iOS 6.1.5 למכשיר האייפוד טאצ' מהדור הרביעי שתומך בשיחות פייסטיים ואף כולל מצלמה קדמית ואחורית, אך לא קיבל את העדכון ל-iOS 7. זהו העדכון הראשון (וכנראה גם האחרון) שמקבל האייפוד טאצ' מהדור הרביעי מזה הרבה זמן. בנוסף לשני העדכונים הללו, אפל שחררה גם את גרסא 6.0.2 (לא iOS) למכשירי ה-Apple TV.

העדכון זמין דרך המחשב באמצעות תכנת ה-iTunes או דרך האוויר (OTA). גרסא 7.0.4 זמינה לכלל משתמשי iOS 7, כולל אייפון 4 ומעלה, אייפד 2 ומעלה, ואייפוד טאצ' מהדור החמישי, בעוד שגרסא 6.1.5 זמינה רק למכשיר האייפוד טאצ' מהדור הרביעי וניתנת להורדה גם כן דרך המחשב או דרך הענן. ההאקר iH8sn0w, אחד מההאקרים שעובדים על פריצה ל-iOS 7, נותן אור ירוק לעדכון עבור אלו שרוצים לפרוץ את מכשירם בעתיד כיוון שהעדכון לא מביא עימו שיפורי אבטחה. מתי תהיה פריצה? גם אנחנו מחכים.

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.