בחודשים האחרונים נראה כי עולם הפריצות למכשירי ה-iOS השונים (JailBreak) ממש "נרדם בעמידה". מאז שוחררה iOS 6 בחודש דצמבר, הפורצים לא מראים סימני חיים בהקשר של הפריצה המלאה למערכת ההפעלה החדשה (שלא לדבר על ה-iPhone 5 ועל יתר מכשירי 2012), ונראה היה שאפילו Pod2g התייאש ומחליט לפנות ישירות לאפל ולבקש מהם מערכת הפעלה פתוחה יותר.

בימים האחרונים אנו עדים להתקדמות משמעותית אל עבר הפריצה המלאה ל-iOS 6. הכל התחיל ב-19 בינואר, Planetbeing, הפורץ המוכר שטוען שיש בידיו מכשיר iPhone 5 פרוץ, צייץ ב-Twitter ציוץ לפיו הוא חבר ל-Pod2g וביחד הם התקדמו משמעותית אל עבר הפריצה. "עשינו התקדמות יפה היום עם Pod2g", צייץ ההאקר ב-19 לחודש, ואמר שמגיעה לו מנוחה כפרס. שעות ספורות לאחר מכן צייץ Pod2g תגובה לפיה הוא מסכים עם Planetbeing ושהמזל היה עמם, אך חסרים להם עוד כמה צעדים עד שישיגו פריצה ברת שחרור.

לא עבר שבוע מאז השמחה שפרצה ברשת, ו-Planetbeing עם עוד ציוץ משמח: "התקדמות רבה נעשתה היום. עתיד הפריצה נראה בהיר" (23 לחודש). אבל הבשורה המשמחת באמת, שאם היא אינה מעידה על מוכנותם של ההאקרים לשחרר את הפריצה אז איננו יודעים מה כן, היא הציוץ של Pod2g באותו יום, שאומר את הכול: "קדימה אפל, שחררו את iOS 6.1 עכשיו!"

תאריך התפוגה של הבטא הרביעית של iOS 6.1 הוא ה-28 לחודש, יום שני הקרוב, בו נראה אם אפל תחליט לשחרר את iOS 6.1 לציבור או להכריז על עוד בטא. כרגע, נראה שהפורצים מחכים, ובצדק, ל-iOS 6.1, ולא ישחררו את הפריצה לפני כן. התאזרו בסבלנות והכינו את המכשירים – הפריצה המלאה בדרך. אם עוד לא השתכנעתם, ואתם תוהים מדוע עליכם לפרוץ את מכשירכם, תוכלו להיעזר במדריך הבא.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • האקר מתלמד

  חברה יש פריצה מלאה לכל מכשירי אפל מ iOS 6.0. עד iOS 6.1 תשוחרר לציבור הרחב רק ביום ראשון

 • בולי

  מאז iOS 6 מבחינתי לא צריך פריצה. המכשיר מגיב מהר ועושה כל מה שאני צריך.
  ברור שוויתרתי על SBSettings וזה נוח אבל מעבר לזה יש לי כל מה שאני צריך אחרי שפרצתי מאז האייפון הראשון.

  ממליץ לכולם

 • כינוי

  אין סטיב אין אפל בטעות קניתי את ה 5 מישהו מעוניין להחליף בגלקסי 3

  • לא ממש משנה

   יש לי גלקסי 3 חדש סגור. אין לי מה לעשות איתו.. בוא נעשה החלפה.

 • התפוח כבר נרקב

  יש פתרון לכל הפריצות!
  לא משנה איזו גירסה יש לכם-
  הפתרון הוא ממש מדהים! אפשר להתקין כל אפליקציה שרוצים, אפשר להעתיק מוזיקה בלי אייטונס, ואפילו לשנות את המראה של מערכת ההפעלה לחלוטין!!

  קוראים לזה א-נ-ד-ר-ו-א-י-ד!!!!

  • התפוח זבלל

   +10000000000000000000000000

 • אלירן

  אפל התקדמה מבחינת פופולריות בשנה הזאת ,ועברה את השיא על מה אתה מדבר ? המניה לא מתארת פופלריות בקרב הצרכנים , היא מתארת עניין כלכלתי כלפי מה שצפוי ,ויאלה שיוציאו כבר אייפד ללא פריצה זה סיוט !!!!!!

 • חסוי

  יאללה אפל תשחררי IOS 6.1 ושיהיה אפשר לפרוץ מחכה לפריצה!
  על איזה מכשירים עובדים?

 • יוסי

  לא התקדמה הפריצה כי אפל כבר פחות פופולרית…