בתחילת השבוע שחררה אפל (Apple) גרסת בטא חדשה למערכת ההפעלה שלה, iOS 10.2, עבור מכשירי האייפון והאייפד. בין היתר מכילה הגרסה אפשרות לשמור את הגדרות המצלמה באופן אוטומטי מבלי לשנות אותן מחדש, ומספר טפטים חדשים, אבל השינוי שזכה למירב תשומת הלב הוא יותר מ-70 אמוג'י חדשים שמציעה המערכת, בשל האימוץ של תקן Unicode 9.0.

האמוג'י החדשים כוללים תוספות במספר קטגוריות רב במיוחד ושינויים קלים בעיצוב של כמה מן הקיימים. בין החידושים הפופולריים ניתן למנות אמוג'י טריים לאבוקדו, ינשוף, החזקת אצבעות, סלט, ברווז, יד על הפרצוף, משיכת כתפיים, ברווז, גורילה, ליצן מפחיד ועוד.

בנוסף מכיל העדכון אמוג'י למקצועות חדשים, כמו למשל כבאי או כבאית, שופט או שופטת וכן הלאה. 16 מקצועות חדשים סה"כ נוספו, כלומר 32 עבור גירסאות נשים וגברים, כל אחת מהן בשש גירסאות צבע עור שונות. כך שלמעשה, סה"כ נוספו 192 אמוג'י שונים בתחום המקצועות.

רשימה מלאה של הכל אמוג'י החדשים ניתן למצוא כאן, והם יהיו זמינים לכלל המשתמשים באמצעות עדכון מערכת הפעלה רשמי שייצא בשבועות הקרובים. כרגע יכולים ליהנות מהם רק משתמשים שהתקינו את גרסת הבטא של העדכון, שניתן לעשות כאן.