אוזניות חכמות
אינטל פיתחה עיצוב ראשוני של אוזניות חכמות המספקות מידע ביומטרי ונתונים המסייעים בשיפור הכושר הגופני. האוזניות החכמות של אינטל יספקו שמע באיכות סטריאו ויעקבו אחר קצב הלב והדופק בשעה שהאפליקציות בטלפון של המשתמש ימדדו את המרחק שגמע ואת מספר הקלוריות שנשרפו. המוצר כולל גם תוכנה שפיתחה אינטל המאפשרת למשתמשים להתאים במדויק את האימונים שלהם ומשמשת למעשה כמאמן, לרבות בחירה אוטומטית של המוזיקה המתאימה לקצב המטרה של הלב.

האוזניות החכמות של אינטל עושות שימוש בטכנולוגיה שפותחה בשיתוף עם Valencell Inc., החברה שהמציאה את Perform Tek® Precision Biometrics. בנוסף לנוחות של קבלת מידע ביומטרי ומעקב אחר הכושר הגופני המובנים בתוך האוזניות, אינטל תכננה את המוצר באופן שמבטל את הצורך בסוללה או במקור כול נוסף בכדי לטעון את המוצר, מאחר והיא שואבת האנרגיה היישר מחיבור המיקרופון.

מתקן חדשני להטענה אלחוטית
intel2מתקן חכם להטענה אלחוטית דמוי קערה. מדובר במוצר המשלים את מערכת האוזניות-מיקרופון החכמה שחשפה אינטל ב-CES ומסייע בהפיכת ההטענה לנוחה יותר. כל מה שצריך לעשות הוא להניח את מערכת האוזניות-מיקרופון בתוך הקערה והיא תתחיל להיטען באופן אלחוטי.

יחד עם הכן שעליו היא ניצבת, קוטרה של קערת ההטענה האלחוטית 25.4 ס"מ. הקערה מסוגלת לטעון מספר רב של התקנים בו-זמנית ללא צורך בהנחה שלהם במיקום מדויק, יישור או חיבור של ההתקן על תקע כלשהו. זהו יתרון משמעותי של טכנולוגיית התהודה המגנטית העומדת ביסוד מפרט A4WP של התעשייה.

*הודעה לעיתונות- נכתבה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.